Заявка на розрахунок лізингу

 

Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» пропонує вам заповнити заявку на розрахунок лізингу. У найстисліші терміни наші фахівці здійснять індивідуальний розрахунок вартості і нададуть вам отримані дані.

Для цього вам необхідно ознайомитися з заявкою і заповнити всі необхідні поля. У разі виникнення питань щодо розрахунку лізингу, Ви можете зв’язатися за вказаними контактними даними і уточнити всі нюанси, що вас цікавлять.

 

Ви плануєте взяти в лізинг(*)
Вантажний автомобільКомерційний автомобільЛегковий автомобільАвтобусВодний транспортУстаткуванняСпецтехнікаСільськогосподарська технікаНерухомістьМедичне обладнанняУстаткування сфери HoReCa
Графік погашення(*)
ануїтеткласика
Найменування об'єкта(*)
Ціна за одиницю(*)
Валюта(*)
гривняєвродолар США
Кількість одиниць(*)
Стан об'єкта лізингу(*)
НоваБ/В
Рік випуску
Виробник
Постачальник (продавець)
Термін Лізингу, міс(*)
Розмір Авансу,%(*)
Найменування компанії заявника / ПІБ (якщо ПП)(*)
Регіон/місто проживання
Як можна до Вас звертатися(*)
Телефон для зв'язку(*)
Електронна пошта(*)
Звідки Ви дізналися про нашу компанію?(*)
Сайт «ТЕКОМ-Лізинг»Інші інтернет ресурсиІнформація від постачальникаПостійний клієнтВиставкиПрезентаціїВідкриті заходиРекомендації
Коментарі
 

Переваги лізингу в Україні, в порівнянні зі стандартною діючими механізмами кредитування та оренди, зумовлюють високу популярність цього фінансового інструменту. На даний момент на українському ринку існує досить велика кількість лізингових компаній, провідне місці серед яких належить «ТЕКОМ-Лізинг».

Лізинг – це фінансовий інструмент, який дозволяє отримати в користування необхідний об’єкт без залучення позикових коштів, іншими словами оренда з правом викупу. Скориставшись розрахунком лізингу, Ви дізнаєтеся, які параметри враховуються при формуванні графіка, а також, що впливає на остаточну вартість.

«ТЕКОМ-Лізинг» – Ваш надійний партнер!