Високотехнологічне обладнання в лізинг

В Україні, як і в усьому світі, популярний здоровий спосіб життя, який засновується на декількох аспектах: харчування, активність, відпочинок і емоційний стан. Ключовим з них є здорове харчування, яке неможливо уявити без фруктових йогуртів, пюре та коктейлів. Попіт на високоякісні харчові продукти, вже готові до вживання, постійно збільшується, що забезпечує величезний потенціал для виробників якісних фруктових наповнювачів. При цьому, насущною проблемою для вітчизняних виробників є модернізація промислових потужностей, яка має на увазі масштабні фінансові вкладення. Фінансовий лізинг дозволяє оновити обладнання з мінімальним вилученням коштів з бюджету компанії.

У липні 2018 року компанія “Теком-Лізинг” профінансувала і передала у фінансовий лізинг обладнання для шокової заморозки фруктів і ягід компаній, що спеціалізується на вирощуванні, збиранні, переробці та продажу свіжих і заморожених фруктів, ягід, грибів, овочів і насіння. Дане обладнання дозволяє зберегти не тільки зовнішній вигляд продукції, а й смак, аромат і корисні властивості, максимально наближені до свіжих ягід і фруктів. Вартість шокового тунелю “UNIDEX” і обладнання склала 590 тис. Євро, термін лізингу 36 місяців, розмір власного внеску лізингоодержувача 40%. Шоковий тунель купувався у постачальника-нерезидента, всі формальності з доставки та митного очищення взяла на себе лізингова компанія “Теком-Лізинг“.

Оновлення основних фондів сприяє зростанню технічного рівня і підвищення ефективності компаній, що в загальноекономічному сенсі позитивно впливає на структурні перетворення в країні, конкурентоспроможність вітчизняних товарів, вирішення соціально-економічних проблем. Компанія “Теком-Лізинг” і надалі продовжить роботу з реалізації проектів, спрямованих на освоєння земель, підтримку вітчизняних виробників, створення додаткових робочих місць.