Вагони в лізинг: оновлення рухомого складу з мінімальними витратами

ТЕКОМ-Лізинг »продовжує роботу по фінансуванню великомасштабних проектів з модернізації інфраструктури, у тому числі проектів з надання в лізинг залізничного рухомого складу. У рамках даної роботи у січні 2018 року наша компанія підписала договір фінансового лізингу з найбільшим оптовим учасником ринку мінеральних добрив. Згідно підписаного договору Компанія профінансує придбання в лізинг 100 нових напіввагонів виробництва ПАТ «КВБЗ», 50 з яких вже були передані у першій поставці на початку лютого. Універсальні чотиривісні суцільнометалеві вагони призначені для перевезення сипучих, штучних, пакетованих вантажів, які не потребують захисту від атмосферних опадів. Напіввагони передбачається використовувати для транспортування мінеральних добрив по території України.

Умови фінансування угоди передбачають оплату власного внеску лізингоодержувачем у розмірі 30% і термін лізингу 5 років.

ТОВ «Теком-Лізинг» пропонує клієнтам провести модернізацію основних засобів з мінімальним вилученням оборотних коштів. Основні переваги лізингу:

  • можливість отримати при мінімальних витратах готовий до експлуатації об’єкт,
  • економія часу лізингоодержувача – замість цілого пакету договорів (застави, купівлі-продажу, страхування) складається один договір фінансового лізингу,
  • всі дії, пов’язані з придбанням основних засобів – реєстрація, оплата обов’язкових платежів, страхування – здійснюються лізинговою компанією.

Довідка.

ТОВ «Теком-Лізинг» входить в число 5 найбільших лізингових компаній України, має бездоганну репутацію надійного партнера, стійке фінансове становище, діяльність компанії публічна і прозора, облік ведеться за принципами міжнародних стандартів.

Компанія ТЕКОМ-Лізинг є універсальною лізинговою компанією, яка надає фінансові послуги як корпоративним клієнтам, так і підприємствам малого і середнього бізнесу у всіх сегментах ринку.

ПАТ «Крюківський вагонобудівнийзавод» – одне з найстаріших підприємств України. Сьогодні – це багатопрофільне підприємство з повним виробничим циклом – від конструкторської ідеї до виробництва готової продукції.