Техніка для збору врожаю в лізинг

Збір урожаю – одна з найбільш трудомістких технологічних операцій. ЇЇ питома вага в загальних витратах, у залежності від вирощуваної культури, від 50% і вище. Для зменшення витрат та збільшення конкурентоспроможності сільськогосподарської продукції необхідно максимально механізувати процес збору врожаю.

У 4 кварталі 2019 року компанія «ТЕКОМ-Лізинг» передала у фінансовий лізинг одному з підприємств, що спеціалізується на вирощуванні сільськогосподарських культур 2 причіпних картоплезбиральних комбайнів GRIMME GT170, оснащених додатковим обладнанням. Дана техніка забезпечує повний цикл збору та первісної переробки картоплі на різному ґрунті. Комбайни та обладнання були закуплені безпосередньо у виробника – Grimme Landmaschinenfabrik GmbH & Co. Kg. Усі формальності, пов’язані з імпортом сільгосптехніки, взяла на себе лізингова компанія «ТЕКОМ-Лізинг». Загальна вартість наданих у лізинг об’єктів становила близько 1,2 млн. євро.

Умови фінансування передбачають сплату власного внеску лізингоотримувачем у розмірі 30% вартості техніки, строк лізингу 5 років, оплату лізингових платежів згідно індивідуального графіку.

 

Основні переваги придбання сільгосптехніки за допомогою фінансового лізингу:

  • зниження навантаження на платіжний баланс
  • отримання готової до експлуатації техніки при мінімальних початкових витратах
  • економія часу – адміністрування всіх етапів угоди лізинговою компанією
  • гнучкі умови – адаптація графіку платежів до діяльності клієнта
  • податкові преференції – податковий кредит на суму ПДВ від повної вартості основного засобу, зниження оподаткованого прибутку за рахунок амортизації об’єкту

Для отримання більш детальної інформації або розрахунку лізингових платежів звертайтеся до нас за телефоном 048 784 73 47 або електронною поштою: info@tekom-lease.com.ua. З радістю надамо відповіді на всі запитання!