Техніка для підйому і переміщення вантажів в лізинг

Компанія “ТЕКОМ-Лізинг” спільно з партнером Конекрейнс України, найбільшим світовим виробником техніки для підйому та переміщення вантажів являє спільну програму з придбання спец. техніки.

Компанія “ТЕКОМ-Лізинг” спільно з партнером Конекрейнс України, найбільшим світовим виробником техніки для підйому та переміщення вантажів являє спільну програму з придбання спец.техніки. Представлені спільні програми з фінансування портального крана (типу Марк – 36 18/30/36) і крана козлового пневмоколісного контейнерного типу RTG.

Знання особливостей виробничих процесів вітчизняних промислових підприємств, використання науково-технічної та методичної бази Konecranes, строге проходження найсучаснішим міжнародним стандартам дозволяє компанії «Конекрейнс Україна» пропонувати продукцію найвищого класу, широко відому своєю надійністю, продуктивністю, економічністю і безпекою в експлуатації.

Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» володіє великим досвідом роботи з надійними постачальниками техніки для підйому та переміщення вантажів. Придбання техніки, дозволить Вам опинитися на кілька кроків попереду Ваших конкурентів.

Для отримання індивідуального розрахунку згідно вибраних Вами умов, у Вас є можливість подати заявку на лізинговий розрахунок:

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

Лізингова компанія «ТЕКОМ-Лізинг» +38 (048) 784-73-48; +38 (048) 784-73-47

info@tekom-lease.com.ua

Компанія «Конекрейнс України», +38 (050) 468-99-25 – Юрій Передня