СПЕЦТЕХНІКА ДЛЯ ПОРТІВ І ВАНТАЖНО-РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИХ ТЕРМІНАЛІВ В ЛІЗИНГ

Портова спецтехніка – направлення спеціальної техніки застосовуються для транспортних і вантажно-розвантажувальних робіт в портах і терміналах. Відмінною особливістю портової техніки є її висока потужність, так як доводиться працювати з великими обсягами вантажів в контейнерах або насипом.

Придбання портової спецтехніки це масштабні вкладення в перспективні проекти. Сьогодні в придбанні портової спецтехніки все частіше беруть участь фінансові компанії. Лізинг спецтехніки для портів і вантажно-розвантажувальних терміналів надає компанія «ТЕКОМ-Лізинг». Купити спецтехніку в лізинг – це розумно та зручно!

 

СПЕЦТЕХНІКА ДЛЯ ПОРТІВ І ВАНТАЖНО-РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИХ ТЕРМІНАЛІВ В ЛІЗИНГ - фото

 

До портової техніки, яку «ТЕКОМ-Лізинг» передає в лізинг відносяться: річстакери порожніх і завантажених контейнерів, вилкові навантажувачі та контейнерні, навантажувачі для лісу, термінальні тягачі, ролл-трейлера, навантажувачі всюдиходи, мобільні і портальні крани, причепи та багато іншого.

Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» передає в лізинг спецтехніку таких виробників портової техніки як NEUERO, Liebherr, KONECRANES, SINNEBOGEN, Kalmar, Terex, Fantuzzi, Komatsu, Terberg, Volvo, JCB, Sany і інші.

Умови придбання портовой спецтехніки:

НайменуванняПоказник
Термін фінансуваннявід 1 року до 3 років
Початковий внесоквід 30% вартості об’єкта
Валюта фінансуванняУкраїнська гривня, євро, дол. США
Графіки платежівКласичний, ануїтет

Лізинговий платіж включає в себе:

  • компенсацію частини вартості об’єкта лізингу
  • реєстрацію об’єкта у відповідних державних органах
  • страхування об’єкта на весь період лізингу
  • комісію Лизинговой компанії 1% від вартості Предмета лізингу
  • конвертація валюти, при фінансуванні в USD, EUR

Ви можете вибрати і купити портову техніку як нову, так і б / у.
Купівля портової техніка в лізинг дає можливість збільшити продуктивність руху контейнерів і сипучих матеріалів в умовах портового господарства. Якщо ви плануєте заощадити бюджет, ваш час і сили варто купити портову техніку в лізинг.