Продаж в лізинг – це найбільш вигідне фінансове рішення для юридичних і фізичних осіб, які своїм пріоритетним завданням вибрали розвиток власного бізнесу.

Лізинг - це особливий вид інвестиційної діяльності, при якому лізингодавець (лізингова компанія) купує у постачальника обладнання (предмет лізингу). Після цього вона за певну плату, на певних умовах і на певний термін здає його в оренду лізингоодержувачу (клієнту). І все це має на увазі подальший перехід права власності лізингоодержувачу.
Що не може бути предметом фінансового та операційного лізингу:
  • земельні ділянки;
  • природні об'єкти;
  • цілісні майнові комплекси підприємств;
  • окремі структурні підрозділи (філії, цехи, дільниці).

Міжнародний фінансовий лізинг як один з видів лізингових відносин

У сучасній практиці все частіше використовується міжнародний лізинг - лізингова діяльність за участю лізингових компаній з двох іноземних держав. До подібного варіанту звертаються в тих випадках, коли, наприклад, у своїй країні відсутні постачальники спецтехніки та обладнання.

Найчастіше потреба в міжнародний фінансовий лізинг виникає при реалізації великомасштабних проектів. Використання форми міжнародного лізингу дає можливість не тільки істотно заощадити фінансові кошти, але також і залучити інновації в країну.

У міжнародному лізингу прийнято розрізняти такі форми:

  • прямий закордонний лізинг - угода між юридичними особами різних держав;
  • непрямий - орендодавець і орендар - юридичні особи однієї держави, а капітал орендодавця частково належить зарубіжним компаніям. Або ж якщо в ролі орендодавця виступає дочірня фірма зарубіжної ТНК.

Також існує фінансовий та оперативний лізинг:


фінансовий лізинг передбачає, що лізингоодержувач повинен виплатити повну вартість майна в період дії лізингового договору. Цей вид вимагає великих капіталовкладень;


оперативний (операційний лізинг) - передача об'єкта лізингу відбувається на період, який менше, ніж термін його амортизації.

У разі оперативного лізингу всі обов'язки з техобслуговування, страхуванню і ремонту лежать на лізинговій компанії. Після закінчення терміну дії укладеного договору, Лізингоодержувач повинен повернути предмет лізингу. Також йому надається можливість поміняти його на інший об'єкт або стати власником.

Покупка в лізинг

Покупка в лізинг - швидка і проста можливість оновлення матеріально-технічної бази підприємства. А значить - можливість відновити або збільшити потенціал підприємства, привести якість продукції, що випускається у відповідність із сучасними вимогами, спланувати власний бізнес на кілька років вперед, знижуючи можливі ризики.

Також, знижуються ризики унаслідок обмеженої відповідальності орендаря (у порівнянні з кредитом). Орендодавець володіє незаперечними правами на володіння майном, а також бере на себе більшість зобов'язань, що стосуються об'єктів лізингу.

Фінансовий лізинг в Україні - це зручно, оскільки лізингодавець пропонує повний спектр послуг з придбання об'єкта лізингу, сам займається його пошуком, страхуванням, митним очищенням, реєстрацією.

Договір лізингу більш гнучкий, ніж угода про отримання кредиту: позики мають на увазі обмежені терміни і розміри погашення часто не обмовляються. При лізингу, орендар отримує можливість розробки гнучкою і зручною для себе схеми фінансування.

«ТЕКОМ-Лізинг» - це:


багаторічний досвід на ринку;

індивідуальний підхід до кожного клієнта;

кваліфікована консультаційна допомога;

юридична та технічна підтримка протягом усього терміну дії договору;

особливі умови придбання пропонованих об'єктів.

Кожна компанія, враховуючи специфіку своєї діяльності, має право сама для себе вирішити, чому віддати перевагу, фінансовому або оперативного лізингу. У разі виникнення питань, Ви завжди можете зв'язатися з нашими кваліфікованими фахівцями, які допоможуть Вам у прийнятті правильного рішення.

Також ми готові надати повну інформацію щодо міжнародного фінансового лізингу та умов укладання вигідних угод.

Ми чекаємо Ваших дзвінків за телефоном +38 (048) 784-73-47 та +38 (048) 784-73-48
Вибирайте надійних лізингових партнерів!