Медичне обладнання в лізинг

Лізингова компанія «ТЕКОМ-Лізинг» спільно з постачальником медичного обладнання R-Med розробили програму з придбання ультразвукових сканерів, МРТ, КТ, кісткових денситометрів, мамографів тощо

Лізингова компанія «ТЕКОМ-Лізинг» спільно з постачальником медичного обладнання R-Med розробили програму з придбання ультразвукових сканерів, МРТ, КТ, кісткових денситометрів, мамографів тощо

Спеціальні програми створені на наступні моделі: Ультразвукового сканера Philips iU22 і Магніто-резонансного томографа Philips Intera 1.5T MRI

За більш детальною і розгорнутою інформацією звертайтеся до фахівців ТОВ “ТЕКОМ-Лізинг”.

Philips iU22

Нова ультразвукова система з функцією автоматичної адаптації зображення колірного потоку візуалізації.

Система дозволяє здійснювати найточніші дослідження високої якості, завдяки своїм технологічним і функціональним можливостям. Апарат використовує нове покоління формування широкоекранного SonoCT в реальному часі (до 9 перемещаюшіхся променів з кожного елемента датчика в одному кадрі). Адаптивне формування зображення для відсікання додаткових шумів і артефактів (XRES функція), що поліпшує различимость тканин. Автоматичне трасування спектральних допплерографических кривих з виведенням на дисплеї в реальному часі показників оцінки кровотоку.

Апарат успішно застосовується для проведення величезної кількості ультразвукових досліджень в різних областях застосування (акушерство, гінекологія, кардіологія, скелетно-м’язова система, еластографія, загальні дослідження в т.ч. абномінальние дослідження та дослідження малих і поверхнево розташованих органів)

Стандартна комплектація включає наявність 3-х датчікав.

Магніто-резонансний томограф Philips Intera 1.5T MRI

Система Philips Intera – високопродуктивна система, що забезпечує чудову якість зображення. Використовуючи у своїй роботі передові технології (SmartExam, SENSE, ЕхаmСаrds), система дозволяє одним натисканням на клавішу миші здійснювати універсальний автоматичний контроль планування, сканування, обробки та зберігання зображень. Багатофункціональність Philips Intera забезпечує проведення якісних і точних досліджень в області візуалізації, повністю відповідаючи високим вимогам і критеріям сучасних прогресивних діагностичних центрів. Нові рівні автоматизації допомогою програмного забезпечення плюс нова модульна середу робочого місця покращують експлуатаційну ефективність і хід роботи. Функціональні та технологічні можливості системи забезпечують вищий рівень швидкості захоплення зображень, здатності і відношення сигнал / шум і гарантують високу пропускну здатність системи. Поєднання ScanTools (Інструментів Сканування) і цільових додаткових пакетів для фахівців розширює діапазон доступних провідних клінічних процедур. Intera надає всі це у середовищі для оптимізації задоволення пацієнта. В цілому – це потужна система, яка пропонує унікальний спосіб для зростання зараз і розширення завтра.

Ультразвукова система GE Logiq E

Основними особливостями Logiq e є багатофункціональність, компактність, а також наявність високоточного інструментарію для досліджень. Саме ці особливості апарату допоможуть провести якісні дослідження в галузі ревматології, хірургії, анестезії та усуненні болю, невідкладної та екстреної допомоги, а також у дослідженнях опорно-рухового апарату, на які і розрахований Logiq e.

Мамографічна система Mammomat 3000 Nova

Опис системи: Mammomat +3000 Nova – аналоговий мамограф, що надає можливість інтеграції з різними зчитувальними пристроями для комп’ютерної рентгенографії, що спрощує перехід до цифрових технологій. Рентгенозахистний екран у панелі управління дозволяє працювати з системою з безпечної зони.

На відміну від інших мамографічних систем, апарат MAMMOMAT 3000 Nova оснащений рентгенівської трубкою, в якій використовується два матеріали анода. Функція Opdose автоматично вибирає найбільш підходяще значення напруги трубки і комбінацію анода і фільтра (Mo / Mo, Mo / Rh, W / Rh) залежно від індивідуальних характеристик молочної залози – цим досягається оптимальна якість зображень при мінімальному достатній дозі. Якість результуючих зображень не викликає сумнівів, а повторні експозиції зведені до мінімуму.

Для отримання індивідуального розрахунку згідно вибраних Вами умов, у Вас є можливість подати заявку на лізинговий розрахунок:

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

Лізингова компанія «ТЕКОМ-Лізинг» +38 (048) 784-73-48; +38 (048) 784-73-47

info@tekom-lease.com.ua

Постачальник медичного обладнання R-Med

Тел.: +38 (044) 253-74-55