Фахівці компанії «ТЕКОМ-Лізинг» для кожного клієнта готові надати індивідуальний розрахунок вартості лізингу. Для цього Вам необхідно залишити заявку на нашому сайті.

Особливості самостійного розрахунку вартості лізингу

Якщо ви хочете здійснити приблизний розрахунок і самостійно сформувати графік платежів, ми рекомендуємо скористатися спеціальним калькулятором лізінга. Це наочним чином зможе продемонструвати, на що необхідно звернути увагу при розрахунку вартості лізингу і які параметри будуть враховуватися в процесі формування графіка.

Що таке калькулятор лізингу?

Це спеціальний інструмент, за допомогою якого можна здійснити приблизний розрахунок вартості лізингу. В результаті це дозволить визначитися з оптимальною схемою виплат платежів, а також дізнатися залишкову вартість майна. Саме за цією вартістю ви зможете придбати об’єкт лізингу, коли закінчиться термін договору.

Кредитний калькулятор «ТЕКОМ-Лізинг» розраховує суму щомісячних лізингових платежів за обраним Вами об’єкту лізингу. Для цього Вам необхідно ввести наступні дані:

  • вартість і тип об’єкта;
  • характеристики;
  • вибрати валюту фінансування та термін лізингу;
  • вказати бажаний розмір авансового платежу та схему погашення (ануїтетний або класичний графік).

Всі поля обов’язкові для заповнення! Більш детальне і офіційне комерційну пропозицію ви зможете отримати, зв’язавшись з нашими менеджерами по телефону +38 (048) 784-73-47, +38 (048) 784-73-48 або надіславши заявку на адресу info@tekom-lease.com.ua.

Тимчасово проводяться технічні роботи з калькулятором.
Залиште будь ласка он-лайн заявку на лізинг. Ми з Вами зв’яжемося в короткий термін.