Лізинг вантажних автомобілів

“ТЕКОМ-Лізинг” – найбільша лізингова компанія півдня України. Одним з головних напрямків нашої діяльності є лізинг вантажних автомобілів і лізинг комерційних автомобілів.

Перед тим як купити вантажівку в лізинг, пропонуємо ознайомитися з програмою фінансування автомобілів, що дозволить вам прийняти найбільш оптимальне лізингове рішення і чітко зорієнтувати бюджет компанії.

Компанія “ТЕКОМ-Лізинг” готова профінансувати придбання вантажних автомобілів в лізинг будь-якого призначення вітчизняних та зарубіжних виробників. Нашою перевагою є добре налагоджені зв’язки з постачальниками, які встигли стати нашими надійними партнерами.

Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» пропонує спеціальну програму вантажних автомобілів в лізинг

УМОВИ ЗГОДИ:

• термін дії від 1 року до 5 років (залежно від типу об’єкта)

• аванс – від 30% вартості об’єкта

• валюта фінансування – українські гривні, долари США, євро

• щомісячне погашення лізингових платежів, що включають в себе:

– компенсацію частини вартості об’єкта лізингу

– реєстрацію об’єкта у відповідних держорганах

– страхування об’єкта на весь період лізингу

– комісію Лізингової компанії

• можливість дострокової виплати лізингових платежів та переходу права власності на об’єкт на більш ранній стадії

Лізинг вантажних автомобілів

Уміння успішно вести бізнес – це, насамперед, прийняття обґрунтованих рішень. Транспортний бізнес не виняток, а скоріше правило. Ведення транспортного бізнесу не можливо без парку автомобілів, в числі якого повинні бути і вантажні автомобілі. Грамотне рішення управлінця полягає в лізингу вантажних автомобілів і лізинг комерційних автомобілів.

Лізинг стає доступним і зручним інвестиційним інструментом:

• як комплекс послуг лізинг звільняє Лізингоодержувача від підписання цілого пакету документів (застави, купівлі-продажу, страхування об’єкта), замінивши його всього одним договором фінансового лізингу

• значні витрати по страхуванню і реєстрації об’єкта несе лізингова компанія, надаючи Лізингоодержувачу розстрочку на весь період лізингу

• подорожчання об’єкта становить від 8% до 15% на рік від його загальної вартості

• «прозорість» лізингових платежів і відсутність прихованих комісій

Оперативний лізинг – передача вантажівок у лізинг здійснюється на період, менший, ніж термін його амортизації. У цьому випадку доцільно буде купити вантажівки в лізинг з високими темпами морального старіння.

Фінансовий лізинг дозволяє експлуатувати об’єкт протягом певного періоду часу (не менше 1 року), за який Лізингоодержувач частинами погашає його вартість і стає повноправним власником. При цьому заставою угоди виступає сам об’єкт лізингу.

З усіх питань лізингу вантажних автомобілів і лізингу комерційних автомобілів Вам необхідно зв’язатися з співробітниками «ТЕКОМ-Лізинг». Наші фахівці нададуть вам більш детальну інформацію!