Лізинг вантажних автомобілів

В Україні продовжують з’являтися нові підприємства, а вже існуючі – розширюватися. Для цього необхідно купувати устаткування, автомобілі й інші транспортні засоби, нерухомість. А що робити, якщо грошей на купівлю доки бракує? Раніше з положення виходили двома способами – брали кредит у банку або орендували те, що необхідно. У першому випадку нерідко доводилося стикатися з непомірно високими процентними ставками, в – другому – після закінчення терміну дії договору оренди все, узяте “у позику”, доводилося повертати.
Сьогодні усе більш популярним стає лізинг. За багатьма параметрами така угода схожа на довгострокову оренду майна, купленого лізинговою компанією. Важлива відмінність – можливість викупу предмета оренди на вигідних умовах. Найбільшим лізингодавцем вантажних і комерційних автомобілів в Одесі є компанія ТЕКОМ-лізинг.

Лізинг вантажних авто

ТЕКОМ-лізинг працює з юридичними особами з лізингу вантажних автомобілів. Процедура оформлення угоди проходить швидко і просто:

 • Клієнт знаходить відповідний варіант автомобіля.
 • Потім він заповнює заявку, передає на розгляд в лізингову компанію необхідний пакет документів.
 • Якщо рішення позитивне, між сторонами підписується договір.
 • Лізингоотримувач виплачує аванс у вигляді первинного внеску.
 • Після того, як автомобіль буде застраховано, він передається в користування клієнтові на термін, визначений в договорі.
 • Лізингоотримувач поступово виплачує усю суму вартості транспортного засобу відповідно до встановленого графіку щомісячних платежів.

Якщо після закінчення терміну договору здійснено повне погашення заборгованості з лізингу, право власності на авто переходить клієнтові.

Оцініть переваги купівлі вантажного авто в лізинг від ТЕКОМ-лізинг

Все, що необхідно зробити клієнтові – це вибрати вантажний автомобіль і внести аванс (він же перший внесок). До інших переваг співпраці з ТЕКОМ-лізинг відносяться наступні показники:
Лізинг вантажних автомобілів - фото

 • як комплекс послуг лізинг звільняє Лізингоотримувача від підписання цілого пакету документів (запоруки, купівлі-продажу, страхування об’єкту), замінивши його всього одним договором фінансового лізингу
 • Значні витрати зі страхування і реєстрації об’єкту несе лізингова компанія, надаючи Лізингоотримувачу розстрочку на увесь період лізингу
 • дорожчання об’єкту складає від 5% в рік від його загальної вартості
 • “прозорість” лізингових платежів і відсутність прихованих комісій

Умови лізингу вантажних авто

Компанія ТЕКОМ-лізинг пропонує спеціальні умови угоди для придбання автомобілів в лізинг:

 • термін дії договору від 1 року до 5 років (залежно від типу об’єкту)
 • аванс – від 30% вартості об’єкту
 • валюта фінансування – українські гривні, долари США, євро
 • щомісячне погашення лізингових платежів, що включають:

– компенсацію частини вартості об’єкту лізингу

– реєстрацію об’єкту у відповідних держорганах

– страхування об’єкту на увесь період лізингу

– комісію Лізингової компанії
При достроковому погашенні платежів автомобіль переходить у власність лізингоотримувача раніше, ніж це вказано в договорі.

Як купити вантажівку в лізинг?

Такий спосіб купівлі авто доступний фірмам, компаніям і приватним підприємцям, тобто юридичним особам. Для цього необхідно надати лізингодавцю окрім відомостей про марку автомобіля і його вартості, необхідний пакет документів і аванс. У підписаній обома сторонами угоді-договорі вказується термін погашення вартості транспортного засобу, щомісячний платіж, інші обов’язки й права покупця і продавця.
Щоб купити фуру в лізинг максимально швидко, для цього досить заповнити форму на сайті компанії ТЕКОМ-лізинг. Впродовж години вам передзвонить менеджер для уточнення алгоритму подальших дій і деталей співпраці.