Лізинг техніки та спецтехніки

Компаніям, що займаються будівництвом і іншими видами вузькоспеціалізованих робіт, нерідко доводиться стикатися з необхідністю використання спеціальної техніки. На її купівлю власних фінансів може не вистачити, а брати кредит у банку не дуже вигідно. Оптимальним в цьому випадку стане варіант довгострокової оренди з можливістю подальшого викупу – лізинг. В цьому випадку ви зможете відразу ж використати спецтехніку, не прибігаючи до великих одноразових витрат. В Україні надійним постачальником лізингових послуг є компанія ТЕКОМ-лізинг.

Техніка в лізинг

На сьогодні фінансова оренда є найбільш вигідним способом використання дорогої спецтехніки для виконання робіт без необхідності витрачати великі гроші для її придбання. Лізингоотримувач обирає необхідний йому об’єкт лізингу, робить укладає договір з лізингодавцем і практично відразу ж отримує у своє розпорядження предмет лізингу. При цьому питаннями, пов’язаними з купівлею-продажем техніки, страхуванням купівлі, постановкою її на облік і так далі займається лізингова компанія.

Все, що вимагається від одержувача лізингу, – це внесення авансу, підписання договору і чітке виконання прописаних в ньому вимог відносно порівняно невеликих щомісячних платежів для погашення заборгованості відповідно до встановленого графіку. Після закінчення терміну дії договору за умови виплати повної вартості техніки з комісією права власності на неї переходять до клієнта ТЕКОМ-лізинг. Ніяких додаткових сплат, прихованих комісій вносити не знадобиться.

Умови купівлі техніки й спецтехніки в лізинг

Лізинг техніки та спецтехнікиУкладати фінансову угоду з довгострокової оренди будь-якого виду техніки можна з обопільної згоди сторін відповідно до наступних умов:

  • строком на 1-5 років;
  • за умови внесення авансу не менше 30% загальної вартості об’єкту лізингу;
  • платежі можуть робитися в українській гривні, дол. США, євро
  • процентна ставка зазвичай складає від 5%.

Таку переплату можна назвати умовною, оскільки в щомісячний платіж входить:

  • часткова компенсація вартості купівлі;
  • оплата її реєстрації й страхування;
  • комісія лізингової компанії.

ТЕКОМ-лізинг передбачає можливість виплатити лізингові платежі достроково.

Як придбати техніку і спецтехніку в лізинг в Україні

Щоб узяти в довгострокову оренду необхідний вид спецтехніки в лізинговій компанії ТЕКОМ-лізинг, потенційному клієнтові слід обрати об’єкт лізингу і зробити заявку в режимі онлайн або телефоном. Після уточнення деталей угоди робляться розрахунки розміру щомісячних платежів з використанням спеціального калькулятора. Після обговорення домовленостей складається договір. У ньому вказуються обов’язки й права обох сторін, додається графік погашення платежів.

Лізингодавець викупає техніку за свої засоби, страхує її, ставить на облік і передає в користування клієнтові. Лізингоотримувач використовує її на власний розсуд без яких-небудь обмежень, не забуваючи при цьому вносити кожен місяць зафіксований в договорі платіж. Коли уся необхідна сума сплачена, право власності на об’єкт переходить до клієнта.