Лізинг техніки та спецтехніки

Щоб бути успішним, не можна зупинятися на досягнутому. Бізнесу потрібен постійний розвиток, рух вперед. Без оновлення і розширення парку будівельної або спеціальної техніки досягти цього не вдасться. Але для цього знадобиться вилучати з обороту серйозні фінансові кошти, зменшувати грошовий капітал компанії, що теж не бажано.

Виходить замкнутий круг? Зовсім ні. Є ефективне і дуже просте рішення – лізинг. У світі цим інструментом користуються давно. Сьогодні він набирає оберти й в Україні.

Лізинг техніки та спецтехніки

У підприємців південних регіонів нашої країни користуються успіхом послуги від «ТЕКОМ-лізинг» – лізинговій компанії №1 на півдні України. Співпраця з нами – це можливість:

 • здійснювати оновлення парку спецтехніки, що дозволить наростити обсяг виробництва;
 • впроваджувати нові технології в промисловість, будівництво, сільське господарство;
 • оптимізувати податкові відрахування і грошові потоки.

Співпраця з «ТЕКОМ-лізинг» – це швидке оформлення і спрощена процедура, відсутність прихованих платежів і комісій. Ми здійснюємо фінансування як нових об’єктів спецтехніки, так і з пробігом. Лізингова компанія бере на себе здійснення платежів з реєстрації техніки, її страхування, постановці на облік і інших обов’язкових платежів.

Лізингова компанія «ТЕКОМ-лізинг» пропонує спецтехніку в лізинг

Лізинг техніки та спецтехніки - фотоСпеціальною технікою називаються різні механізми та машини, використання яких потрібне для здійснення вузькоспеціалізованих робіт. Наша компанія фінансує придбання сільгосптехніки, а також інших видів спецтехніки:

 • самоскидів різної вантажопідйомності;
 • тралів;
 • бетонозмішувачів;
 • перевантажувачів і так далі.

За запитом клієнта в «ТЕКОМ-лізинг» може розглядатися питання придбання в лізинг різних видів будівельної, комунальної, підйомної, автомобільної спецтехніки. У нас можна узяти в довгострокову оренду спеціальну техніку вітчизняних і зарубіжних виробників.

Лізинг спецтехніки на вигідних умовах і в найкоротші терміни

Компанія «ТЕКОМ-лізинг» пропонує два види фінансування спецтехніки – оперативний і фінансовий лізинг. Перший варіант припускає передачу об’єкту лізингоотримувачу на порівняно нетривалий термін без права його викупу. Це свого роду довгострокова оренда. При цьому усі питання страхування, технічного обслуговування лежать на лізингодавці.

Фінансовий лізинг – це використання об’єкту за дорученням впродовж обумовленого в договорі проміжок часу з погашенням частинами його вартості. Фінал угоди – перехід прав власності на предмет лізингу лізингоотримувачу. Все, що вимагається від потенційного клієнта, – це:

 • вибрати потрібний варіант спецтехніки (у цьому може допомогти менеджер компанії);
 • залишити на сайті заявку;
 • прикласти невеликий пакет документів (їх перелік є на сайті).

Коли питання буде вирішено (а це займе від двох до п’яти днів), між лізингодавцем і лізингоотримувачем укладається договір. Після внесення клієнтом авансу компанія викупляє об’єкт лізингу у постачальника, оплачує усі витрати на страхування, постановку на облік і передає спецтехніку лізингоотримувачу.

В процесі користування спеціальною технікою він повинен вносити щомісячно певну суму лізингових платежів відповідно до погодженого обома сторонами графіком.

Умови лізингу техніки й спецтехніки в компанії «ТЕКОМ-лізинг»

Перш ніж стати нашим клієнтом, лізингоотримувач повинен ознайомитися з наступними умовами надання послуги лізингової купівлі спецтехніки в компанії «ТЕКОМ-лізинг»:

 • термін дії договору встановлюється індивідуально, але не може бути менш одного року і понад п’ять років;
 • первинний внесок складає мінімум 30 відсотків загальної вартості предмета лізингу;
 • щомісячні платежі можуть вноситися в національній валюті, євро або американських доларах.

Після внесення останнього платежу за предмет лізингу право власності на нього переходить лізингоотримувачу. Річне дорожчання спецтехніки складає від 7 відсотків від її загальної вартості.