Лізинг сільськогосподарської техніки

“ТЕКОМ-Лізинг” – найбільша лізингова компанія півдня України, пропонує познайомитися з програмою фінансування сільськогосподарських підприємств. Одним з провідних напрямків діяльності є лізинг нової та б / в сільгосптехніки.

Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» пропонує:

• Комбайн в лізинг;

• Трактор в лізинг;

• Лізинг с / г техніки іншого виду.

УМОВИ ЗГОДИ

Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» завжди проявляє турботу про фінансове благополуччя своїх клієнтів, тому всі послуги з лізингу нової та б / в сільгосптехніки відрізняються самим привабливими умовами:

• термін дії від 1 року до 5 років (залежно від типу об’єкта)

• внесення початкового внеску – від 30% вартості об’єкта

• валюта фінансування – українські гривні, долари США, євро

• щомісячне погашення лізингових платежів, що включають в себе:

– Компенсацію частини вартості об’єкта лізингу

– Реєстрацію об’єкта у відповідних держорганах

– Страхування об’єкта на весь період лізингу

– Комісію Лізингової компанії

• перехід права власності на об’єкт після виплати останнього лізингового платежу

• можливість дострокової виплати лізингових платежів та переходу права власності на об’єкт на більш ранній стадії

ОБ’ЄКТИ ЛІЗИНГУ

• Самохідна техніка (трактори, комбайни та ін.) CNH, CLAAS, John Deere, Sampo, Case, INCIMA, МТЗ, Беларус-Україна та ін.

• Навісна техніка (тільки в комплекті з самохідної технікою)

ЛІЗИНГ стає доступним і зручним інвестиційним інструментом:

• як комплекс послуг лізинг звільняє Лізингоодержувача від підписання цілого пакету документів (застави, купівлі-продажу, страхування об’єкта), замінивши його всього одним договором фінансового лізингу

• значні витрати по страхуванню і реєстрації об’єкта несе лізингова компанія, надаючи Лизингоодержувачу розстрочку на весь період лізингу

• подорожчання об’єкта становить від 8% до 15% на рік від його загальної вартості

• «прозорість» лізингових платежів і відсутність прихованих комісій

Наша компанія пропонує співпрацю як дрібним і середнім приватним підприємцям, так і великим корпоративним клієнтам. В особі «ТЕКОМ-Лізинг» ви гарантовано знайдете надійного партнера по бізнесу, який допоможе купити с / г техніку в лізинг, що допоможе в розширенні виробництва і збільшенні обсягів прибутку.

Сьогодні лізинг сільськогосподарської техніки є відмінною альтернативою повноцінного придбання об’єкта і вже тим більше – оформлення кредиту. Ми допомагаємо всім нашим клієнтам знаходити найефективніший фінансове рішення для розвитку їхнього бізнесу.

Лізинг сільськогосподарської техніки

Особливості та переваги лізингу сільськогосподарської техніки

Наступна інформація допоможе отримати більш детальну інформацію щодо переваг лізингу нової та б / в сільгосптехніки, а також ознайомить з умовами укладання угоди.

Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» надає послуги фінансового і оперативного лізингу. Наші фахівці завжди готові надати найбільш оптимальне рішення для фінансування Вашого бізнесу в індивідуальному порядку.

Оперативний лізинг – передача комбайна в лізинг і трактора в лізинг (а також іншої сільгосп техніки) здійснюється на період, менший, ніж термін його амортизації. У цьому випадку резоннее буде придбати в лізинг с / г техніку з високими темпами морального старіння.

Фінансовий лізинг дозволяє експлуатувати об’єкт протягом певного періоду часу (не менше 1 року). Купивши с / г техніку в лізинг, Лізингоодержувач буде частинами погашати його вартість. Після чого він стане його повноправним власником. При цьому заставою угоди виступає сам об’єкт лізингу.

Купивши с / г техніку в лізинг, клієнт отримує можливість істотно заощадити на податках, а також в кілька разів збільшує продуктивність власного бізнесу. Ми пропонуємо більш ніж вигідну співпрацю клієнтам, які зацікавлені в лізингу сільськогосподарської техніки та для яких у пріоритеті – раціональний розподіл фінансів.

Наші фахівці забезпечать здійснення всіх формальностей, пов’язаних з придбанням комбайна в лізинг і трактора в лізинг (та іншої техніки). При необхідності буде проведено митне оформлення, оплата відповідних податків і зборів, страхування техніки. Це дозволить Вам сконцентрувати зусилля на вирішенні питань, пов’язаних з основною діяльністю.

Зв’яжіться з співробітниками «ТЕКОМ-Лізинг» для отримання більш детальної інформації!