Лізинг підприємств сфери HoReCa

Одним з дуже перспективних напрямів розвитку бізнесу є сегмент сфери послуг під загальною назвою HoReCa. Йдеться про послуги громадського харчування (ресторани, кафе, бари) і гостинності (готелі, готелі й так далі). Щоб мати популярність у клієнтів, усі ці заклади мають бути оснащені якісними:

  • устаткуванням;
  • меблями;
  • посудом;
  • різним інструментарієм.

Усе це вимагає чималих фінансових витрат. Забирати гроші з фонду закладу для закупівлі нераціонально. Брати кредити у банках, щоб купити усе необхідне – доведеться багато переплачувати. Замкнуте коло? Зовсім ні. Оптимальний вихід – скористатися послугами лізингової компанії «ТЕКОМ-лізинг», що має спеціальну програму фінансування закладів сфери HoReCa.

Лізинг устаткування для барів, кафе і ресторанів сфери HoReCa

На відміну від банків, які дають в кредит гроші під великі процентні ставки, наша компанія надає в довгострокову оренду необхідне ресторану, готелю або іншому закладу з цієї сфери майно, куплене за власні гроші. Якщо щось потрібно реєструвати або застрахувати – ми самі це зробимо і сплатимо необхідну суму.

Який же інтерес лізингової компанії? Відповідь проста – комісія за надання послуг. Але її сума несумірна з банківськими відсотками. Лізингоотримувач сам знаходить на сайті постачальників потрібне йому майно, залишає на інтернет-ресурсі «ТЕКОМ-лізинг» заявку.

Якщо заявка схвалена, клієнт укладає з лізингодавцем договір, вносить аванс. Компанія викупляє продукт і передає його в користування клієнтові. Ніякого заставного майна не потрібно. До договору додається графік внесення платежів, які клієнт повинен вносити щомісячно.

Це триває впродовж усього терміну дії договору. Після його закінчення право власності на майно передається лізингоотримувачу після оплати їм залишковій вартості, якщо така є. Угода вважається завершеною.

Лізинг у сфері HoReCa – оптимальний спосіб фінансування

Лізинг підприємств сфери HoReCa - фото
Перевага такого виду фінансування купівлі сучасного оснащення закладів сфери гостинності й громадського харчування полягає в їх оперативному оновленні без кредитів і вилучення фінансових коштів з обороту підприємства. Оборотний капітал зберігається, а виплати з лізингу здійснюються з доходів, що отримуються в процесі основної діяльності закладу. Іншими словами, придбані об’єкти окупають самі себе.

Базові умови купівлі в лізинг устаткування для барів, кафе, ресторанів

Лізингова угода між «ТЕКОМ-лізинг» і лізингоотримувачем вимагає дотримання наступних умов:

  • термін дії договору від 12 до 60 місяців;
  • аванс – не менше 30%;
  • фінансування в українській або американській валюті.

Якщо лізингові платежі виплачені в повному об’ємі до закінчення терміну договору, можлива дострокова передача лізингодавцем майнових прав лізингоотримувачу.