Лізинг морських і річкових суден

В останні роки в Україні все сильніше назріває необхідність оновлення морського і річкового транспорту в загальній системі портів та транспортної логістики країни, що ставить перед портами і транспортними компаніями завдання з оновлення свого парку судів. Рішення даного завдання вимагає від компаній дуже серйозних вкладень, в тому числі за рахунок позикового фінансування.
Залучення інструменту лізингу дозволяє порту або судноплавної компанії придбати нове судно навіть в умовах дефіциту власних коштів, а суднобудівної компанії – отримати замовлення.

 

Лізинг морських і річкових суден - фото

Придбання судів за схемою лізингу несе в собі для транспортної компанії як організаційні вигоди (відсутність необхідності самостійно реєструвати угоду купівлі-продажу, реєструвати судно в реєстрі судів і т.п.), так і економічні (немає необхідності брати участь вcім обсягом грошей одномоментно).

Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» має досвід реалізації проектів по фінансуванню морської галузі та готова запропонувати Вам лізинг річкових і морських судів на наступних умовах:

НайменуванняПоказник
Термін фінансуваннявід 1 року до 7 років
Початковий внесоквід 15% вартості об’єкта
Валюта фінансуванняУкраїнська гривня, євро, дол. США
Графіки платежівКласичний, ануїтет

Більш детально з умовами фінансування морської галузі можна ознайомитися в розділі «Діючі програми».
Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» має унікальний досвід структурування лізингових угод у цьому сегменті ринку, реалізувавши проект по фінансуванню тандему буксирів виробництва DAMEN SHIPYARDS GORINCHEM компактних розмірів з високими маневреними характеристиками та характеристиками потужності.

 

Лізинг морських і річкових суден - фото

 

Ми можемо купити для Вас нове і б/у судно в Україні та за кордоном, а також замовити для Вас будівництво судна на будь-який верфі в Україні та за кордоном.

При роботі з потенційним клієнтом, максимально враховуються його побажання і потреби. Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» розгляне і готова реалізувати будь-який Ваш проект в сегменті фінансування судів. Нестандартний підхід до побудови структури угод дозволяє нам пропонувати тривалі терміни фінансування та зручні графіки платежів.

Для отримання індивідуального графіка платежів, Ви можете подати онлайн-заявку або скористатися лізинговим калькулятором он-лайн.

 

Лізинг морських і річкових суден - фото

 

Лізинг морських і річкових суден - фото