Лізинг квартир для фізичних осіб

Одним з найбільш затребуваних видів об’єктів на ринку нерухомості є квартири. Адже бізнесменами стають не усі, а мати власне житло хоче кожен. Найбільш поширеним видом купівлі квадратних метрів ще зовсім нещодавно було іпотечне кредитування. Проте сьогодні з’явився його альтернативний варіант – придбання квартири в лізинг. Компанія «ТЕКОМ-лізинг» пропонує оптимальну програму лізингового фінансування купівлі житлової нерухомості.

Лізинг квартир для фізичних осіб

На відміну від іпотеки, угода здійснюється не між позичальником і банком, а між лізингодавцем і лізингоотримувачем. І хоча деякі потенційні клієнти лізингових компаній вважають недоліком той факт, що у випадку з іпотекою покупець отримує права власності на квартиру відразу після підписання кредитної угоди, а при лізингу вона залишається в оренді до повного погашення заборгованості за житлоплощу, другий варіант для багатьох все одно є привабливішим.

Пояснюється це простотою процедури оформлення, нижчим первинним внеском і процентною ставкою, іншими перевагами. Придбання житлової нерухомості від лізингової компанії «ТЕКОМ-лізинг» здійснюється в наступному порядку:
Лізинг квартир для фізичних осіб - фото

 1. Потенційний клієнт обирає відповідну нерухомість – будинок в житловому стані або квартиру, пропоновану в зданій в експлуатацію новобудові або на вторинному ринку.
 2. Після цього відправляє в нашу компанію заявку (форма є на сайті) і необхідний пакет документів на розгляд фахівців «ТЕКОМ-лізинг».
 3. Якщо заявка отримала схвалення, між покупцем (лізингоотримувачем) і лізинговою компанією (лізингодавцем) укладається договір лізингу з прописаними умовами співпраці, правами та обов’язками сторін, графіком щомісячних платежів.
 4. «ТЕКОМ-лізинг» перевіряє квартиру на юридичну чистоту, викупляє її у власника нерухомості, реєструє у відповідних органах, страхує і передає в користування клієнтові на обумовлений в договорі термін.
 5. Лізингоотримувач вносить щомісячні платежі відповідно до графіку.

Коли час дії договору закінчується, лізингоотримувач стає повноправним власником квартири. Угода вважається завершеною.

Переваги лізингу квартир для фізичних осіб

Окрім порівняно низького авансу і простоти оформлення, придбання квартири в лізинг має й інші «плюси»:

 • досить лояльні вимоги до фінансової спроможності лізингоотримувача;
 • вигідні умови фінансування на досить тривалий проміжок часу;
 • звільнення від необхідності підписувати велику кількість документів (їх пакет замінює один договір фінансового лізингу);
 • надання розстрочки з оплати вартості реєстрації, страхування об’єкту;
 • можливість скласти індивідуальний графік внесення платежів;
 • прозорість угоди, відсутність різного роду прихованих комісій.

Ставши клієнтом лізингової компанії «ТЕКОМ-лізинг», ви отримаєте індивідуальний підхід, упевненість, що квартира пройде якісну перевірку на юридичну чистоту, а сама угода буде безпечною. Дорожчання об’єкту у нас складає від 8 відсотків в рік від усієї вартості.

Умови купівлі нерухомості в лізинг для фізичних осіб

Лізингоотримувачем компанії «ТЕКОМ-лізинг» можуть бути громадяни України не молодше за 21 рік і не старше 60 років, що мають:

 • постійну роботу;
 • стабільний заробіток;
 • позитивну кредитну історію.

У лізинг можна придбати квартиру тільки у вже зданому в експлуатацію будинку. Інші обов’язкові умови придбання житла в лізинг:

 • термін дії договору не менше 12 і не більше 84 місяців;
 • первинний внесок складає мінімум 20 відсотків;
 • мінімальна вартість предмета лізингу повинна складати суму, еквівалентну 20 тисячам американських доларів.

Щомісячний лізинговий платіж включає частину вартості отриманого в лізинг об’єкту, реєстрації, страхування і комісію компанії «ТЕКОМ-лізинг». На розгляд заявки, перевірки документів і ухвалення рішення йде до одного робочого тижня. Якщо залишилися питання – скористайтеся формою зворотного зв’язку в розділі Контакти.