Лізинг комерційних автомобілів

“ТЕКОМ-Лізинг” – це найбільша лізингова компанія півдня України. Наша пропозиція зацікавить тих, хто хоче вигідно купити комерційний автомобіль в лізинг. Ми пропонуємо Вам ознайомитися з програмою фінансування комерційних автомобілів і оцінити переваги угоди.

Пропонуючи клієнту взяти бортове авто в лізинг, мікроавтобус в лізинг і інші комерційні авто в лізинг, ми тим самим надаємо можливість здійснити масштабні вкладення в розвиток матеріально-технічної бази будь-якого підприємства або виробництва.

УМОВИ ОПЕРАЦІЇ ПРИДБАННЯ КОМЕРЦІЙНИХ АВТО В ЛІЗИНГ

  • термін дії від 1 року до 5 років (залежно від типу об’єкта)
  • аванс – від 30% вартості об’єкта
  • валюта фінансування – українські гривні, долари США, євро
  • щомісячне погашення лізингових платежів, що включають в себе:

– компенсацію частини вартості об’єкта лізингу

– реєстрацію об’єкта у відповідних держорганах

– страхування об’єкта на весь період лізингу

– комісію Лізингової компанії

  • можливість дострокової виплати лізингових платежів та переходу права власності на об’єкт на більш ранній стадії

Якщо Ви купите комерційний автомобіль в лізинг, то тим самим отримаєте доступний і зручний інвестиційний інструмент:

• як комплекс послуг лізинг звільняє Лізингоодержувача від підписання цілого пакету документів (застави, купівлі-продажу, страхування об’єкта), замінивши його всього одним договором фінансового лізингу

• значні витрати по страхуванню і реєстрації об’єкта несе лізингова компанія, надаючи Лізингоодержувачу розстрочку на весь період лізингу

• подорожчання об’єкта становить від 8% до 15% на рік від його загальної вартості

• «прозорість» лізингових платежів і відсутність прихованих комісій

Лізинг комерційних автомобілів

Особливості застосування комерційного автотранспорту

Надання в лізинг комерційного авто вважається одним з головних напрямків діяльності нашої компанії. У категорію «комерційний автотранспорт» потрапляють автомобілі, призначені для комерційних цілей, тобто для отримання доходу від використання автотранспорту. Наприклад, для внутрішньоміських, міжміських і міжнародних перевезень вантажів, доставки товару споживачеві в рамках реалізації та інших випадках.

Купивши комерційний автомобіль в лізинг, клієнт отримує можливість придбати транспортний засіб в особисте користування, не маючи власних коштів на купівлю та застави для забезпечення кредиту. Також покупка мікроавтобуса в лізинг і бортового авто в лізинг надає можливість отримати звільнення від податку на прибуток на суму лізингових платежів.

Розмір та порядок сплати лізингових платежів дозволяє зручно спланувати фінансове навантаження та своєчасно і безболісно купувати і оновлювати рухомий склад, як великим підприємствам, так і починаючим підприємцям.

Оперативний лізинг – передача об’єкта лізингу здійснюється на період, менший, ніж термін його амортизації. Прийнятний для комерційних автомобілів з високими темпами морального старіння.

Фінансовий лізинг дозволяє експлуатувати об’єкт протягом певного періоду часу (не менше 1 року), за який Лізингоодержувач частинами погашає його вартість і стає повноправним власником. При цьому заставою угоди виступає сам об’єкт лізингу.

Компанія “ТЕКОМ-Лізинг” готова профінансувати придбання мікроавтобусів в лізинг і бортових авто в лізинг українських та іноземних виробників. Нашою перевагою є добре налагоджені зв’язки з постачальниками, які встигли стати нашими надійними партнерами.

Зв’яжіться з співробітниками «ТЕКОМ-Лізинг» для отримання більш детальної інформації!