Лізинг автомобілів для фізичних осіб

Зручним і усе більш поширеним способом придбання автомобілів є лізинг. Це відноситься і до фізичних осіб. Надають таку послугу лізингові компанії. Вона допомагає:

 • економити час на купівлю й оформлення відповідного варіанту;
 • раціональніше використовувати наявні фінансові кошти;
 • придбати транспортний засіб за відсутності усієї потрібної суми.

Багато лізингових компаній надають можливість узяти в лізинг нові авто і з пробігом різних моделей.

Лізинг автомобілів для фізичних осіб

Така форма фінансування купівлі ТЗ – це свого роду довгострокова оренда авто з правом його викупу. Лізинг працює гранично просто, зрозуміло і прозоро. Спочатку потенційний клієнт компанії-лізингодавця визначається з параметрами майбутнього придбання:

 • маркою автомобіля;
 • роком його випуску;
 • орієнтовною вартістю.

Усі ці дані знадобляться для того, щоб визначитися з умовами договору, включаючи терміни, розрахувати суму щомісячних платежів. Після цього в лізингову компанію подається заявка з додатком:

 • копії паспорта потенційного лізингоотримувача;
 • інформації про його поточні доходи;
 • відомостей про наявне у власності майно.

На схвалення заявки йде мінімальна кількість часу. Якщо отримано «добре», складається і підписується обома сторонами договір лізингу.

Які автомобілі ми пропонуємо в лізинг

Щоб лізингова угода була успішною, потрібно уважно обирати лізингодавця. Однією з ведучих в Україні є компанія «ТЕКОМ-лізинг». З нашою допомогою будь-яка фізична особа може стати власником нового або з пробігом легкового або вантажного автомобіля, позашляховика будь-якої марки вітчизняних і зарубіжних виробників.

Умови купівлі автомобіля для фізичних осіб

Лізинг автомобілів для фізичних осіб - фото
Основні умови отримання авто в лізинг:

 • іномарки й вітчизняні автомобілі :
 • термін 1-5 років;
 • авансовий платіж від 20%;
 • можливість дострокового погашення.

Якщо порівнювати вимоги, що пред’являються до фізичної особи при оренді з правом викупу та отриманні кредиту у банку, в останньому випадку вони набагато жорсткіші. Узяти авто в лізинг в компанії «ТЕКОМ-лізинг» може фізична особа навіть з негативною кредитною історією. Від нього не потрібно в обов’язковому порядку підтвердження доходів. Але при цьому слід мати на увазі, що до кінця терміну договору лізингоотримувач користується автомобілем за дорученням. Його власником є лізингодавець.

Процедура оформлення угоди на лізинг автомобілів в компанії «ТЕКОМ-лізинг»

Після того, як клієнт вибрав об’єкт лізингу і надав пакет документів, фахівці компанії розглядають заявку. Якщо заявка схвалена, сторонами підписується договір лізингу. У разі вибору автомобіля у дилера, з яким у «ТЕКОМ-лізинг» налагоджена тісна співпраця, клієнт може отримати вигідніші, спеціальні умови придбання транспортного засобу.

Після підписання договору лізингоотримувач вносить певну суму у вигляді авансу. Процентна ставка і розмір первинного внеску визначаються в індивідуальному порядку. На їх показник роблять вплив умови договору.

Компанія «ТЕКОМ-лізинг», яка виступає в ролі лізингодавця, викупляє вибраний клієнтом автомобіль і відразу передає його в користування на термін, обумовлений в договорі, лізингоотримувачу.

Після закінчення терміну лізингу права власності на МС переходять до клієнта без всяких додаткових оплат.

Вартість автомобіля, комісія, процентна ставка й інші витрати включаються в платежі, які клієнт повинен платити кожен місяць згідно із затвердженим графіком. Під час дії договору лізингу клієнт може звернутися до наших фахівців за консультацією з питань фінансових і юридичних нюансів.

Якщо у лізингоотримувача змінилося фінансове положення і з’явилася можливість дострокового завершення угоди з лізингу, «ТЕКОМ-лізинг» надає йому таке право.