Лізинг вантажних автомобілів з пробігом

Термін «лізинг» з’явився в активному лексиконі підприємців і бізнесменів України порівняно недавно, але вже встиг отримати досить широке поширення. Фактично, це та ж оренда, тільки з можливістю викупу устаткування, транспортних засобів і навіть об’єктів нерухомості після закінчення певного терміну. Лізинг автомобілів – це доступна можливість отримати у власність авто оновити й розширити вже наявний автопарк з мінімальними на те витратами.

Лізинг б/в вантажних автомобілів

Компанія ТЕКОМ-лізинг пропонує узяти в оренду з викупом як нові вантажівки, так і б/в авто. Ми працюємо з юридичними та фізичними особами не лише в Одесі, а й у багатьох інших регіонах України. Лізинг є зручним, доступним і ефективним способом розширення матеріально-технічної складової будь-якого виробництва.

Умови лізингу б/в вантажних автомобілів

Лізинг вантажних автомобілів з пробігом - фотоЛізингодавець ТЕКОМ-лізинг пропонує узяти в оренду з викупом автомобілі з пробігом різної вантажопідйомності на наступних умовах:

  • договір укладається строком на 1-3 роки (визначальним тут є вік і стан транспортного засобу);
  • максимальний вік вантажного автомобіля з пробігом з урахуванням лізингу не більше 8 років;
  • аванс або перший внесок повинні складати не менше 50% повної вартості транспортного засобу.
  • валюта фінансування – українські гривні, долари США, євро.

Право власності може перейти до лізингоотримувача ще до закінчення терміну договору, якщо виплата була зроблена достроково.

Оцініть переваги купівлі в лізинг вантажівок з пробігом від ТЕКОМ-лізинг

Ставши клієнтом нашої компанії, ви отримаєте лояльні й абсолютно прозорі умови співпраці. У нас вам не доведеться зіткнутися з якими-небудь прихованими комісіями. Усі суми платежів і терміни їх внесення будуть вказані в графіку погашення платежів, що додається до договору. З внесенням останнього платежу лізингоотримувач відразу ж стає повноправним власником автомобіля.

Як купити в лізинг б/в вантажні автомобілі в Україні?

Цей процес не займе багато часу. Клієнтові досить заповнити форму на сайті ТЕКОМ-лізинг із зазначенням параметрів автомобіля, який ви б хотіли отримати в лізинг. Менеджер компанії передзвонить вам для уточнення деталей. Клієнт не бере особистої участі в процесах:

  • купівлі-продажу вибраного транспортного засобу;
  • реєстрації авто;
  • його страхування і так далі.

Усі ці турботи бере на себе ТЕКОМ-лізинг. Лізингоотримувачу не доведеться витрачати час на відвідування усіх установ для отримання потрібних паперів. По-друге, значні витрати зі страхування і реєстрації б/в вантажного автомобіля несе лізингова компанія, надаючи Лізингоотримувачу розстрочку на увесь період лізингу. По-третє, співробітники компанії мають досвід мінімізації усіх необхідних витрат.