Лізинг автобусів

Якщо ви займаєтеся туристичним або іншим видом бізнесу, що припускає наявність у розпорядженні одного або декількох автобусів, вмієте рахувати гроші й цінувати час, – пропозиція від компанії ТЕКОМ-лізинг купити в лізинг транспортний засіб якраз для вас.

Автобуси в лізинг

Уклавши з компанією договір, лізингоотримувач отримує у своє повне розпорядження вже готовий до експлуатації обраний ним транспортний засіб. Клієнтові не доведеться самостійно займатися:

  • викупом автобуса у продавця
  • оплатою зборів і податків
  • реєстрацією і страхуванням транспорту.

Усе це знаходиться в компетенції ТЕКОМ-лізинг. Компанія ж бере на себе усі первинні витрати та включає їх в щомісячні платежі відповідно до встановленого лізингодавцем спільно з лізингоотримувачем графіком. Усі умови співпраці прописуються в договорі, під яким стоять підписи обох сторін угоди. Після виконання певних формальностей і внесення авансу клієнт отримує одно або декілька транспортних коштів у своє повне розпорядження.

Вигода такої купівлі лежить буквально на поверхні: необхідні для звичайного придбання засоби можна направити на розвиток бізнесу, витрачати на інші потреби. Розмір щомісячних платежів буде зовсім необтяжливим. Зате у кінці терміну оренди автобус перейде у власність лізингоотримувача.

Умови купівлі автобусів в лізинг

Лізинг автобусів - фотоПослуга продажу транспортних засобів лізинговою компанією ТЕКОМ-лізинг припускає дотримання низки умов:

  • залежно від фінансових можливостей і побажань клієнта лізинг може тривати від 1 року до 5 років
  • мінімальний первинний внесок складає 30% загальної вартості об’єкту
  • валюта фінансування – українські гривні, долари США, євро
  • лізинговий платіж включає певну частину ціни транспортного засобу, вартості реєстрації й страховки об’єкту, комісію лізингової компанії
  • погашення платежів з лізингу може здійснюватися в доларах США, національній валюті або євро.

Компанія надає можливість дострокової виплати. У такому разі автобус стає власністю лізингоотримувача з моменту сплати останнього внеску.

Як придбати туристичний автобус в лізинг в Україні

Алгоритм лізингової купівлі транспортних засобів в компанії ТЕКОМ-лізинг дуже простий. Потенційний клієнт сам знаходить об’єкт, який влаштовує його за усіма параметрами. Потім він дзвонить в лізингову компанію або заповнює форму онлайн-заявки на сайті й передає інформацію про вибраний об’єкт. Подальші дії робляться в наступному порядку:

  • ТЕКОМ-лізинг за власні засоби купує обраний клієнтом транспортний засіб, здійснює усі необхідні формальності;
  • після підписання лізингового договору купівлі-продажу і внесення авансу компанія передає автобус в оренду лізингоотримувачу.

Клієнт користується технікою, не забуваючи вносити за графіком вказаний в договорі платіж кожен місяць до закінчення терміну оренди.