Лізинг автобусів

“ТЕКОМ-Лізинг” – найбільша лізингова компанія півдня України, пропонує познайомитися з програмою фінансування автобусів. Лізинг автобусів та мікроавтобусів – це одне з провідних напрямків нашої детальності. Ми завжди допомагаємо нашим клієнтам знаходити оперативне і саме вигідне рішення для розвитку їхнього бізнесу.

Наступна інформація допоможе Вам дізнатися, якими перевагами володіє послуга пасажирський транспорт в лізинг, а також ознайомитеся з порядком оформлення угоди і умовами укладання договору.

Головним напрямком діяльності компанії «ТЕКОМ-Лізинг» є надання послуг фінансового і оперативного лізингу. Фахівці компанії «ТЕКОМ-Лізинг» допоможуть вам зробити розрахунок лізингових платежів і нададуть економічно раціональне рішення для фінансування Вашого бізнесу в індивідуальному порядку.

УМОВИ ЗГОДИ

Наша компанія завжди турбується про фінансове благополуччя клієнтів, тому всі надані послуги з лізингу автобусів завжди відрізняються найбільш лояльними умовами.

• термін дії від 1 року до 5 років (залежно від типу об’єкта)

• аванс – від 30% вартості об’єкта

• валюта фінансування – українські гривні, долари США, євро

• щомісячне погашення лізингових платежів, що включають в себе:

– компенсацію частини вартості об’єкта лізингу

– реєстрацію об’єкта у відповідних держорганах

– страхування об’єкта на весь період лізингу

– комісію Лізингової компанії

• можливість дострокової виплати лізингових платежів та переходу права власності на об’єкт на більш ранній стадії

Лізинг стає доступним і зручним інвестиційним інструментом:

• як комплекс послуг лізинг звільняє Лізингоодержувача від підписання цілого пакету документів (застави, купівлі-продажу, страхування об’єкта), замінивши його всього одним договором фінансового лізингу

• значні витрати по страхуванню і реєстрації об’єкта несе лізингова компанія, надаючи Лізингоодержувачу розстрочку на весь період лізингу

• подорожчання об’єкта становить від 8% до 15% на рік від його загальної вартості

• «прозорість» лізингових платежів і відсутність прихованих комісій

• допомога при розрахунку лізингових платежів.

Лізинг автобусів

Для отримання в лізинг автобуса Вам необхідно:

1. Вибрати автобус.

2. Звернутися до менеджера лізингової компанії «ТЕКОМ-Лізинг» для розрахунку графіка платежів і узгодження умов.

3. Надати необхідні документи.

4. Підписати договір та внести авансовий платіж.

5. Отримати вибраний Вами автобус у користування.

Оперативний лізинг – передача пасажирського транспорту в лізинг здійснюється на менший період, ніж термін його амортизації. У цьому випадку виправдано буде купити автобус в лізинг з високими темпами морального старіння.

Фінансовий лізинг дозволяє експлуатувати об’єкт протягом певного періоду часу (не менше 1 року). Купивши автобус в лізинг, за цей час Лізингоодержувач повинен частинами погашати його вартість, після чого стає повноправним власником. При цьому заставою угоди виступає сам об’єкт лізингу.

Автобуси в лізинг – це найбільш зручний і фінансово вигідний спосіб збільшення кількості рухомого складу Вашого автопарку, а також його модернізації. Компанія «ТЕКОМ-Лізинг” готова профінансувати придбання пасажирського транспорту в лізинг будь-якого призначення українських та іноземних виробників. Нашою перевагою є добре налагоджені зв’язки з постачальниками, які встигли стати нашими надійними партнерами. Ми готові профінансувати як нові автобуси, так і автобуси, які були в експлуатації .

Зв’яжіться з співробітниками «ТЕКОМ-Лізинг» для отримання більш детальної інформації та здійснення розрахунку лізингових платежів!