Когенераційне обладнання в лізинг

Разом з нашим партнером компанією KTS Engineering клієнту був переданий когенераційний модуль в контейнерному виконанні – JENBACHER JMS 420 GS-N.L.

Наш клієнт займається виробництво готових кормів для тварин на фермах. Використання когенераційного обладнання сприяє значному зниженню витрат у всіх галузях, де використовується електрична і теплова енергія.

Сучасне енергетичне обладнання в лізинг відкриває для виробників нові перспективи і можливості, дозволяє економічно вигідно розподіляти базові витрати і отримувати більший прибуток у короткі терміни.

Двигуни Jenbacher постачають електроенергію, тепло та холод різні комерційні, виробничі і муніципальні об’єкти, використовуються в проектах відновлюваної енергетики та для забезпечення електроенергії на родовищах.

Jenbacher вже більше 60 років є світовим лідером в розробці і виробництві газопоршневих двигунів.

KTS Engineering спільно з ТЕКОМ-Лізинг пропонує інноваційні, надійні і ефективні рішення з залученням фінансування під ключ, з вироблення енергії необхідної потужності для різних споживачів – від промислових підприємств до цілих мікрорайонів.

Рішення засновані на обладнанні Jenbacher і Waukesha надають можливість генерувати електричну і теплову енергію в будь-якому місці і в будь-який час, дешевше ніж в мережі на 40% і більше.

 

Базові умови по лізингу енергетичного обладнання:

  • Аванс – від 30%
  • Термін фінансування – від 1 до 4 років
  • Ставка фінансування – від 1,4%
  • Графік – індивідуальний, класичний, ануїтет

Забезпечуйте свій бізнес енергією ефективно!