Фінансування будівництва нового зернового терміналу в Одесі компанєю «ТЕКОМ-ЛІЗИНГ»

В Одеському морському торговому порту почалося будівництво нового зернового терміналу ТОВ “НОВОТЕХ-ТЕРМІНАЛ” проектною потужністю близько 3 млн. тонн на рік, яке стало можливим завдяки фінансовій підтримці Банку ПІВДЕННИЙ спільно з лізинговими партнером компанії ТОВ «НОВОТЕХ-ТЕРМІНАЛ» компанією «ТЕКОМ-ЛІЗИНГ».

Новий зерновий термінал буде розташовуватися на 25 і 26 причалах порту, здатних приймати судна довжиною до 250 м. і осадкою до 11 м. Термінал включатиме портовий елеватор потужністю одноразового зберігання 110 000 тон. Будівництво заплановано в 4 етапи з терміном закінчення в 2019 році.

Проект будівництва пройшов всі необхідні експертизи і технічні узгодження, а земельну ділянку, на якому планується здійснити будівництво, був переданий в довгострокову оренду Одеською обласною державною адміністрацією.

Проект будівництва зернового терміналу є одним з кроків по розширенню української портової та виробничої інфраструктури, спрямованих на збільшення експортних можливостей нашої країни в аграрній сфері. Введення в експлуатацію зернового терміналу потужністю перевалки вантажів близько 3 млн. Тонн на рік значно розширює можливості України з експорту зернових на світовий ринок.

 

Фінансування будівництва нового зернового терміналу в Одесі компанєю «ТЕКОМ-ЛІЗИНГ» - фото