Вантажівка в лізинг – доступно та швидко!

Однією з перешкод при розширенні автопарку, для підприємців є вік автівки. Безумовно, кожен хоче експлуатувати нові машини, проте не завжди є така можливість. Також потрібно враховувати, що далеко не всі лізингодавці готові розглядати фінансування автотехніки, що була у використанні. Особливо, коли мова йде про такий транспортний засіб, як вантажний автомобіль. Компанія “ТЕКОМ-Лізинг” пропонує широкий перелік програм фінансування для підприємств, в тому числі для автомобилів з пробігом. При цьому, вік техніки може сягати, навіть 8-ми років!

Наші спеціалісти запропонують оптимальний графік та зроблять все, щоб обраний вами автомобіль, якомога скоріше поступив на баланс підприємства. У цьому випадку, лізинг, як форма фінансування, в значній мірі краща, за класичний кредит, бо, як комплекс послуг, лізинг звільняє лізингоотримувача від підписання низки документів (купівлі-продажу, застави, страхування), замінивши його одним договором лізинга. Також, лізингова компанія бере на себе узгодження умов поставки, коммуникацію з постачальником, проведення розрахунків, забезпечення страхового покриття об’єкту та здійснення всіх формальностей, пов’язаних із придбанням автомобіля. По суті, для отримання техніки в лізинг, клієнту необхідно надати компанії лише невеликий перелік документів.

Таким чином, серед інших реалізованих проектів, в серпні, завдяки нашим програмам фінансування, які розповсюджуються, в тому числі і на вантажні автомобилі з пробігом, автопарк одного зі столичних підприємств поповнився компактною вантажівкою Volkswagen Crafter.

Відповідно, якщо ви розглядаєте техніку, що вже була у вжитку, можете звернутись до наших спеціалистів за прорахунком. Ми надамо його в найкоротші терміни. До розгляду допускаються будь-які варіанти вантажної та важкої техніки: від самосвалів до тягачів. Окрім цього, компанія «ТЕКОМ-Лізинг» может виступити посередником не тілько у якості лізингодавця, але й забезпечити пряме постачання транспорту безпосередньо від імпортерів.

До того ж, компанія «ТЕКОМ-Лізинг» завжди готова розглянути індивідуальний підхід для кожного клієнта, для того, щоб запропонувати найбільш гнучкі умови і графіки погашення. Отримати більш детальну інформацію стосовно фінансування вантажних автомобилів, та іншого комерційного транспорту, можна відправивши запит на адресу нашої электронної пошти info@tekom-lease.com.ua, або за телефоном: +38 (048) 784-73-47