ВИСТАВКА “ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я 2016”

У Києві відбулася 25-а Міжнародна медична виставка “Охорона здоров’я”. Компанія “ТЕКОМ-Лізинг” відвідала захід в перші виставкові дні.

Співорганізатором виставки виступає Міністерство охорони здоров’я України. Виставка «Охорона здоров’я» є одним з наймасштабніших заходів в сфері охорони здоров’я України.
На Ювілейній виставці презентували свої продукти більш ніж 300 компаній. Виставку по-праву можна вважати міжнародної, тому що були присутні компанії з 20 країн світу, які демонстрували свої прогресивні та інноваційні продукти, а також сучасні технології лікування.

На цій виставці однією з найважливіших тем було обладнання для діагностики, терапії і реабілітації. Лізингова компанія “ТЕКОМ-Лізинг” активно фінансує медичне обладнання по всій Україні.
Сьогодні ми працюємо з наступними компаніями SonoScape, HEACO, Healt Gate, Toshiba Medical Systems, Радіомед, Интермедика і іншими.

Загальні умови лізингової угоди з медичного обладнання:

Найменування Показник
Термін фінансування від 1  до 3-х років
Початковий внесок від 35% вартості об’єкта
Валюта фінансування українська гривня, євро, дол. США
Валюта платежу українська гривня
Графіки платежів классичний, аннуїтет
Подорожчання об’єкту в рік від 8%
Мінімальна вартість обладнання становить еквівалент 20 000 дол. США

Лізинг медичного обладнання – це молодий, прогресивний і головне затребуваний напрямок.
Для отримання індивідуального графіка платежів, Ви можете подати онлайн-заявку або скористатися лізинговим калькулятором он-лайн.