Фінансування професійної техніки PRINOTH

Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» продовжує роботу щодо розширення лінійки партнерських програм.  З радістю представляємо Вам програму фінансування професійної техніки PRINOTH для розчищення деревно-чагарникової рослинності та рекультивації ґрунту – ротоваторів, лісних (навісних) і самохідних мульчерів. Програма розроблена спільно з офіційним дилером техніки PRINOTH компанією ТОВ «АВТ УКРАЇНА».

ТОВ «АВТ УКРАІНА» вже більше 6-ти років є надійним партнером і постачальником імпортної техніки та запасних частин високої якості. Техніка Prinoth – техніка № 1 в Європі серед аналогічних машин. Усе це стало можливо завдяки ряду запатентованих систем, які підвищують ресурсність і надійність роботи техніки в самих не сприятливих умовах. Більш детальніше про техніку Ви зможете дізнатись на сайті компанії.

Партнерська програма дозволяє за допомогою фінансового лізингу придбати техніку Prinoth за спеціальними умовами:

  •  від 8,5% річних без прив’язки до курсу валют*
  •  строк лізингу до 5 років
  •  валюта фінансування: Українська гривня, долар США, Євро
  •  аванс від 30%
  •  графік платежів: класичний, ануїтет, сезонний

* в залежності від об’єкту, строку лізинга й розміру початкового внеску

Отримати додаткову інформацію або розрахунок лізингових платежів Ви можете, зателефонував нам по номеру (048) 784 73 47 або надіслав  запит на нашу електронну  адресу: info@tekom-lease.com.ua. З радістю дамо відповіді на всі запитання.