ТЕКОМ-Лізинг на відкритті регіонального представництва АМАКО в Одесі

10 березня 2016 року один з найбільших дилерів в Україні з продажу сільськогосподарської, будівельної техніки і комерційного транспорту – компанія АМАКО святкувала відкриття нового регіонального відділення в Одесі. Представники «ТЕКОМ-Лізинг» були присутні на цій важливій для Одеської області події.

Великий склад запчастин, просторий і обладнаний сервісний цех – це відмінні риси нового представництва в Одесі.
У всіх присутніх була можливість познайомитися з технікою Massey Ferguson: трактором MF 8690, комбайном MF 7370, телескопічним навантажувачем MF 9407 і ін.

Фахівці компанії АМАКО розповідали про технічні можливості представленої техніки і демонстрували її в роботі. Серед новинок гостям заходу була представлена будівельна техніка CASE, а саме екскаватор-навантажувач CASE 580T, який користується популярністю у всьому світі. Його особливістю є те, що він поєднує в собі дві абсолютно різні машини: фронтальний навантажувач і колісний екскаватор.

Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» надає фінансові послуги на всю лінійку техніки АМАКО. Лізинг сільськогосподарської техніки – це одне з найбільш важливих напрямків в діяльності нашої компанії. Для отримання індивідуального графіка платежів, Ви можете подати онлайн-заявку або скористатися лізинговим калькулятором он-лайн.

 

ТЕКОМ-Лізинг на відкритті регіонального представництва АМАКО в Одесі - фотоТЕКОМ-Лізинг на відкритті регіонального представництва АМАКО в Одесі - фото

 

ТЕКОМ-Лізинг на відкритті регіонального представництва АМАКО в Одесі - фото

 

ТЕКОМ-Лізинг на відкритті регіонального представництва АМАКО в Одесі - фото