Створюємо успіх разом!

25 червня 2019 року відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського проекту «Банки та Фінансові установи України 2018: гідні, успішні, надійні».

Організаторами проекту виступили: Видавничий дім «Україна Бізнес» й Асоціація українських банків спільно з Лігою страхових організацій України, а також Комітетом ВР з питань фінансів та банківської діяльності, Українським національним комітетом Міжнародної торгівельної палати «ICC Ukraine». Офіційне та консультаційне супроводження забезпечили: Національний банк України за підтримки інституціонально-правових організацій. У висвітленні заходу прийняли участь провідні ЗМІ України.

Мета проекту: популяризація та просування іміджа успішних банків та фінансових компаній, консолідація фінансових і бізнес-структур, розповсюдження інформації щодо найбільш успішних з них, а також їх позиціювання на національних, міжнародних форумах з реалізації фінансово-інвестиційних програм України.

У контексті настільки значущої події, особливо приємно констатувати той факт, що за підсумками роботи 2018 року переможцем у номінації «Краща фінансова компанія» визначена компанія «ТЕКОМ-Лізинг».

http://www.ukrbizn.com/banki-ukrainy.html

http://www.ukrbizn.com/banki_opros.html

Створюємо успіх разом! - фотоСтворюємо успіх разом! - фото