Старт партнерської програми з компанією “АГРО-ТЕМП”

Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» у рамках підготовки до агросезону 2020 спільно з компанією «АГРО-ТЕМП» запускають нову партнерську програму фінансування сільськогосподарської техніки та обладнання.

Компанія «АГРО-ТЕМП» є постачальником і сервісним оператором сільськогосподарської техніки. В Україні працює більше 10 років, активно розвиваючи власну мережу представництв по всій країні. Асортимент обладнання, що поставляє компанія, охоплює практично всі види сільськогосподарських робіт на агропідприємствах. Це машини та обладнання відомих в Європі й в усьому світі брендів. «АГРО-ТЕМП» – ексклюзивний дистриб’ютор чеських тракторів ZETOR в Україні, офіційний дилер LEMKEN, MASCHIO GASPARDO, KRONE, MECMAR, JUTA, SAMPO ROSENLEW, DIECI, що забезпечує професійний продаж с/г техніки, високу якість сервісного обслуговування та постачання повного переліку необхідних запасних частин до с/г техніки.

 

Спільна фінансова програма надає додаткові можливості агровиробникам своєчасно оновити матеріально-технічну базу.

 

Основні умови фінансування сільгосптехніки в рамках партнерської програми:

  • Аванс від 20%*
  • Строк лізингу від 1 року до 5 років*
  • Ставка фінансування – від 8,34% річних у гривні без прив’язки до курсу валют**
  • Одноразова комісія – 1% від суми фінансування

* у залежності від об’єкту
**у залежності від авансу й строку лізинга

 

 

Отримати більш детальну інформацію щодо умов фінансування або розрахунок лізингових платежів Ви можете за телефоном +38 048 784 73 47 або електронною поштою: info@tekom-lease.com.ua