Спільна програма від компаній «ТЕКОМ-Лізинг» та «АЛЬФАТЕХ»

У рамках оновлення й розширення партнерських програм ТОВ «ТЕКОМ-Лізинг» спільно з компанією ТОВ «ТД «АЛЬФАТЕХ» представляють до Вашої уваги спеціальну пропозицію фінансового лізингу техніки для будь-яких видів обробки ґрунту, а саме: навісне обладнання Unia (Польща), UNLU (Туреччина), Agrisem (Франція); трактора Versatile (Канада) і Mahindra (Туреччина); оприскувачі Tecnoma (Франція). Детальна інформація щодо техніки на сайті компаніїї.

ТОВ «ТД «АЛЬФАТЕХ» – одна з найбільших компаній України, що здійснює продаж і сервісне обслуговування будівельної, дорожньої, промислової техніки світових виробників. Партнерська програма від компаній «ТЕКОМ-Лізинг» і «АЛЬФАТЕХ» створює додаткові можливості придбання техніки для вітчизняних виробників. Умови фінансування сільськогосподарської техніки від компанії «АЛЬФАТЕХ»:

  • ставка фінансування від 0,1% річних у гривні без прив’язки до курсу валют *
  • строк лізингу: до 5 років
  • валюта фінансування: Українська гривня, долар США, Євро
  • аванс від 20%
  • графік платежів: класичний, ануїтет, сезонний

* у залежності від строку лізингу та розміру початкового внеску

Отримати додаткову інформацію або розрахунок лізингових платежів Ви можете, зателефонував нам за номером (048) 784 73 47 або надіслав запит на нашу електронну адресу: info@tekom-lease.com.ua. З радістю дамо відповіді на всі запитання.