Програма фінансування когенераційного обладнання

ТЕКОМ-Лізинг і KTS Engineering допоможуть професійно і якісно виконати комплексні проекти по будівництву і фінансуванню енергетичних об’єктів «під ключ».

Все більше в наше життя входить економічне і екологічне обладнання. Спільно з нашим партнером компанією KTS Engineering пропонуємо до Вашої уваги нову програму по фінансуванню когенераційного обладнання.
KTS Engineering – офіційний партнер компанії INNIO Jenbacher в Україні. Компанія KTS Engineering виконує повний комплекс послуг і робіт для всіх галузей під ключ: проектування, постачання обладнання, монтажні та пуско-налагоджувальні роботи, комплексне сервісне обслуговування газових двигунів Jenbacher і Waukesha.
Використання когенераційного обладнання сприяє значному зниженню витрат у всіх галузях, де використовується електрична і теплова енергія.
ТЕКОМ-Лізинг надаємо клієнтам унікальні умови придбання обладнання в лізинг.
Обираючи лізинг, Ви обираєте можливість розвивати виробництво, зберігаючи оборотні кошти. У Вас немає необхідності вилучати значні кошти з обороту на покупку, оскільки з власних коштів Вам необхідно сплатити лише аванс. Далі лізингові платежі здійснюються згідно з графіком на обумовлений термін. Таким чином, Ви чітко плануєте свої витрати на кілька років, а необхідне обладнання, яке дозволить вийти на новий якісний рівень і збільшити Ваші доходи, отримати вже сьогодні.
Умови по лізингу:
• ставка фінансування – від 1,4%
• аванс від 30%.
• термін лізингу 12 – 48 міс.
• графік погашення – індивідуальний, класичний, ануїтет
Лізинг – це розумна альтернатива прямої купівлі за власні або позикові кошти, що дає можливість більш ефективно і раціонально використовувати фінансові кошти підприємства.
Забезпечуйте свій бізнес енергією ефективно!