Ринок медичного обладнання в Україні – настав час лізингу!

12 грудня 2019 р. в Києві відбувся круглий стіл за підсумками дослідження ринку медичного обладнання в Україні, проведеного спільно Асоціацією “Українське об’єднання лізингодавців” і Проектом USAID “Трансформація фінансового сектору”. У дослідженні розглядаються перспективи ринку медичного обладнання, його місце в контексті глобальних тенденцій розвитку охорони здоров’я, можливості й проблеми використання фінансових інструментів учасниками ринку медичних послуг.
У заході прийняли участь представники лізингових компаній – членів Асоціації Українське об’єднання лізингодавців”, керівники компаній – учасників українського ринку охорони здоров’я, спеціалісти Проекту USAID “Трансформація фінансового сектору”. Компанію “ТЕКОМ-Лізинг” представляла заступник генерального директора з розвитку Іванова Ольга.
У наступні 5 років збережеться тенденція росту ринку медичного обладнання як у світі, так і в Україні. Лізинг медичного обладнання прискорить реалізацію реформи системи охорони здоров’я в Україні, підвищить ефективність лікування населення, допоможе клінікам і лікарням оновити обладнання та буде сприяти розвитку конкуренції в сфері надання якісних медичних послуг. До таких висновків прийшли учасники круглого стола.

Ринок медичного обладнання в Україні – настав час лізингу! - фотоРинок медичного обладнання в Україні – настав час лізингу! - фото

 

 

Ознайомитись з презентацією “Можливості для лізингу медичного обладнання в Україні. Дослідження ринку” можливо тут.

Детальніше про захід:

https://uul.com.ua/2019/ukrayinske-ob-yednannya-lizyngodavtsiv-spilno-iz-proektom-usaid-transformatsiya-finansovogo-sektoru-provely-doslidzhennya-rynku-medychnogo-obladnannya-ukrayiny/

 

https://www.facebook.com/FSTProject/