Замовити консультацію
alitim
alitim

Про компанію

Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» – одна з провідних лізингових компаній України в сфері фінансування проектів дорожнього будівництва, промислових об’єктів і сільського господарства. Наша компанія є єдиним організатором проектів суднобудування з використанням лізингу в Україні.

Сьогодні лізингові програми стають все більш популярними в країнах усього світу. Лізинг – це фінансова послуга для фізичних та юридичних осіб, яка дозволяє придбати конкретний об’єкт (устаткування, нерухомість, техніку і т.д.) без відлучення коштів з обороту, з правом подальшого викупу. Саме тому набагато вигідніше купити в лізинг, ніж, наприклад, оформити кредит.

За розробку і реалізацію першої в Україні фінансової програми підтримки вітчизняного флоту, наша компанія стала номінантом Національного морського рейтингу України в 2009 р.

У 2015 році компанія «ТЕКОМ-Лізинг» була нагороджена пам’ятним знаком «Золота гривня» Національного морського рейтингу України за підсумками роботи морської галузі в 2014 році, за збереження лідерських позицій у морській галузі України у сфері надання лізингових послуг.

Рік заснування

Про компанію - фото

Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» розпочала свою роботу в травні 2005 року і сьогодні в компанії сформована ефективна система управління бізнес-процесами, працює високопрофесійна команда фахівців у галузі фінансів та юриспруденції, є значний досвід організації та здійснення масштабних лізингових проектів.

ТОВ «ТЕКОМ-Лізинг» входить в число 5 найбільших лізингових компаній України, має бездоганну репутацію надійного партнера, стійке фінансове становище, діяльність компанії публічна і прозора, облік ведеться за принципами міжнародних стандартів. Фондування діяльності компанії здійснюється за рахунок коштів європейських та українських банків, що дозволяє формувати гнучку цінову політику.

Напрямки діяльності

Про компанію - фото

Фахівцями «ТЕКОМ-Лізинг», в рамках інноваційної стратегії, розроблені фінансові продукти, що дозволяють задовольнити потребу в придбанні основних фондів, як великих підприємств, так і приватних підприємців – фінансовий лізинг будь-якого виду транспорту, лізинг морських суден, фінансовий лізинг спецтехніки та обладнання всіляких галузей , лізинг дорожньої техніки, фінансовий лізинг нерухомості, фінансовий лізинг медичного обладнання, фінансовий лізинг сфери HoReCa.

Передбачається комплексне фінансування проектів, складання гнучких графіків погашення платежів з урахуванням специфіки бізнесу клієнта, застосування схем зворотнього і міжнародного лізингу.

Реалізовані проекти

Компанією реалізовані різнопланові масштабні проекти по всій Україні, серед яких:

• Поставка 2 спеціалізованих морських суден – буксирів для Одеського морського торгового порту

• Передача ковзанок і бульдозерів для здійснення дорожньо-будівельних робіт в Луганській області

• Фінансування всеукраїнської мережі супермаркетів для придбання торгового та технологічного обладнання

• Постачання повного спектру будівельної техніки для будівельних робіт на півдні України

• Передача вантажно-розвантажувальної техніки (США) для заводу по виробництву цегли в Миколаївській області

• Передача дорожньо-будівельної техніки (Швеція) великої одеської будівельної компанії

• Придбання спецтранспорту для популярної мережі магазинів готового одягу

• Поставка будівельної техніки для ремонту та реконструкції вулиць Одеси

• Імпорт і передача унікального металообробного обладнання

• Комплексне оснащення мережі ресторанів

• Поставка техніки для сільськогосподарського холдингу

• Запущено проект з подачі тепла в бюджетні організації, такі як школи, лікарні, дитячі садки тощо Тепло виробляють модернізовані котельні, що працюють на альтернативних видах палива (пеллета з лушпиння соняшника).

Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» представлена в 10 містах України:

 

Про компанію - фото

 

Сьогодні Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» є універсальною лізинговою компанією, яка надає фінансові послуги, як корпоративним клієнтам, так і підприємствам малого та середнього бізнесу у всіх сегментах ринку. Кожен з них отримує максимально вигідну можливість купити в лізинг дорожню техніку, спеціальне та медичне обладнання, нерухомість, а також купити в лізинг морські судна.

«ТЕКОМ-Лізинг» – дізнайтеся більше про переваги лізингу в нашій компанії!

Покупка в лізинг – це оптимальне фінансове рішення для компаній, які обрали для себе пріоритетним завданням розвиток їхнього бізнесу. Купивши в лізинг об’єкти в найкоротші терміни ви забезпечите власний бізнес сучасним та якісним обладнанням на найдоступніших умовах.

Якщо Ви зацікавлені в лізингу дорожньої техніки та обладнання, а також у лізинг морських суден і нерухомості – компанія «ТЕКОМ-Лізинг» готова запропонувати вам вигідні умови для перспективного співробітництва.

За справками обращаться по телефону +38 (048) 784-73-47, +38 (048) 784-73-48, +38 (048) 740-94-90, +38 (048) 740-94-91

Відправити заявку на лізинговий розрахунок Відправити заявку на лізинговий розрахунок

Партнерські програми

ТОВ «ТЕКОМ-Лізинг» представляє вашій увазі спільні програми з

придбання спецтехніки, автомобілів, обладнання в лізинг на вигідних умовах.

Партнерська програма – лізинг легкових автомобілів Toyota і Skoda

Детальніше

Програма фінансування когенераційного обладнання

Детальніше

Фінансування будівельної техніки Case Construction від ТЕКОМ-Лізинг

Детальніше

Реалізовані проектиДивитись все
Останні проекти
Новини


Вас також може зацікавити

ТЕКОМ-Лізинг