Причепи та напівпричепи в лізинг

Компанія ТЕКОМ-Лізинг успішно профінансувала купівлю причепів Wielton. Клієнтом став великий агро-промисловий холдинг, який давно користується послугою лізингу для розширення парку техніки.

У лізингу безліч плюсів і незаперечних переваг: порівняно невеликі початкові витрати, можливість розстрочки оплати на значний термін, найбільш зручні індивідуальні схеми виплат.

Лізинг часто застосовується в сфері автомобільних перевезень, а оренда з подальшим викупом напівпричепів стає все більш популярною.

Взяти причіпи / напівпричепи в лізинг швидко і просто, для того щоб використовувати лише найбільш сучасну техніку для ведення бізнесу. Краща техніка забезпечує краще виконання роботи!

Компанія ТЕКОМ-Лізинг фінансує причепи та напівпричепи усіх типів і категорій. Можливий лізинг напівпричепів будь-якого типу: бортових, тентів, шторних, ізотермічних і навіть рефрижераторів.

Якщо ви хочете отримати надійну техніку для ведення свого бізнесу або просто автоперевезень – лізинг напівпричепів від компанії ТЕКОМ-Лізинг буде для вас ідеальним варіантом!