Парнерська програма від компаній ТЕКОМ-Лізинг і LEMKEN

Напередодні початку нового сезону польових робіт компанії “ТЕКОМ-Лізинг” і LEMKEN запускають нову партнерську програму фінансування обладнання для обробки ґрунту, посіву та захисту рослин.

Будучи спеціалістом в сфері професійного рослинництва, компанія LEMKEN, загальна чисельність співробітників якої у всьому світі перевищує 1600 чоловік, а оборот складає більше 390 млн. євро, відноситься до провідних компаній Європи. Засноване в 1780 році, сьогодні це сімейне підприємство із основним заводом в Альпені та двома іншими заводами в німецькому місті Харені, а також індійському Нагпурі виготовляє якісні та високопродуктивні сільськогосподарські агрегати для обробітку ґрунту, посіву та захисту рослин. Мислення та діяльність компанії визначають інновації, що націлені на максимальну вигоду для клієнта.

 

Партнерська програма від компаній “ТЕКОМ-Лізинг” і LEMKEN дозволяє сільгоспвиробникам скористатися унікальною фінансовою пропозицією та отримати ряд переваг:

 

  1. Зниження навантаження на платіжний баланс клієнта
  2. Збільшення купівельної спроможності
  3. Гнучкі умови лізингу, що адаптовані до специфіки діяльності клієнта
  4. Економія часу – всі формальності бере не себе лізингова компанія

 

Основні умови фінансування обладнання LEMKEN в рамках партнерської програми:

 

  • аванс від 20%
  • строк лізингу від 1-го року до 5-ти років
  • одноразова комісія 1% від суми фінансування
  • графік платежів: індивідуальний

 

Отримати більш детальну інформацію щодо умов фінансування або розрахунок лізингових платежів Ви можете, зателефонував за номером телефону +38 048 784 73 47 або електронною поштою: info@tekom-lease.com.ua.