Міжнародна науково-практична конференція «Технології для лідерів: інноваційно, ефективність, прибутковість»

28-29 травня на МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ, присвяченій інноваційним технологіям вирощування сої «ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ЛІДЕРІВ: ІННОВАЦІЙНО, ефектівность, ПРИБУТКОВО» був представлений лізинговий оператор “ТЕКОМ-Лізинг”.

28-29 травня на МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ, присвяченій інноваційним технологіям вирощування сої «ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ЛІДЕРІВ: ІННОВАЦІЙНО, ефектівность, ПРИБУТКОВО» був представлений лізинговий оператор “ТЕКОМ-Лізинг”. Обговорювалася можливість придбання сільськогосподарської техніки в лізинг і умови фінансування в сучасних реаліях.

На науково-практичній конференції була представлена ​​авторська технологія стрічкового посіву сої, а також грунтообробна і посівна техніка, яка є розробкою фахівців компанії і міжнародних партнерів. Велика частина представленої техніки була профінансована лізинговою компанією «ТЕКОМ-Лізинг». Дана техніка дозволить оптимізувати витрати під час посіву і підвищити врожайність сої, а фінансове партнерство з ТЕКОМ-Лізинг дозволити раціонально розподілити грошові ресурси і домогтися бажаного результату в короткі терміни.

 

Міжнародна науково-практична конференція «Технології для лідерів: інноваційно, ефективність, прибутковість» - фото

 

“ТЕКОМ-Лізинг”, найбільша лізингова компанія півдня України, пропонує познайомитися з програмою фінансування спецтехніки. Пріоритетним напрямком для компанії є лізинг сільськогосподарської техніки.

За 2013-2014 роки нашою компанією було реалізовано понад 1000 одиниць сільськогосподарської техніки, в тому числі 300 одиниць імпортованої с / г техніки з Європейського союзу.

ЛІЗИНГ стає доступним і зручним інвестиційним інструментом:

• як комплекс послуг лізинг звільняє Лізингоодержувача від підписання цілого пакету документів (застави, купівлі-продажу, страхування об’єкта), замінивши його всього одним договором фінансового лізингу

• значні витрати по страхуванню і реєстрації об’єкта несе лізингова компанія, надаючи Лизингополучателю розстрочку на весь період лізингу

• подорожчання об’єкта становить від 8% до 15% на рік від його загальної вартості

• «прозорість» лізингових платежів і відсутність прихованих комісій.

Зв’яжіться з співробітником «ТЕКОМ-Лізинг» для отримання більш детальної інформації! +38 (048) 784-73-47, +38 (048) 784-73-48

 

Міжнародна науково-практична конференція «Технології для лідерів: інноваційно, ефективність, прибутковість» - фото

 

Міжнародна науково-практична конференція «Технології для лідерів: інноваційно, ефективність, прибутковість» - фото