ЛІЗИНГ КРАНА LIEBHERR

Одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії «ТЕКОМ-Лізинг»є лізинг крана і кранового устаткування. Спеціально для Вашої зручності ми надаємо детальну інформацію про лізинг цього складного і специфічного виду техніки.

Для берегоукріплювальних робіт компанія «ТЕКОМ-Лізинг»профінансувала придбання крана LIEBHERR. Фінансування будівельної техніки є одним з пріоритетних напрямків роботи нашої компанії.

Серед наших проектів:

• Поставка техніки для дорожньо-будівельних робіт на найважливіших магістралях України;

• Передача в лізинг гірничодобувної та кар’єрної техніки;

• Поставка баштових кранів для будівництва рекреаційного житлового комплексу

Лізинг кранів – раціональне використання Ваших ресурсів

Будівництво, як локомотив розвитку економіки всіх країн, має на увазі не тільки роботу досвідчених фахівців, але також використання будівельної техніки, зокрема кранового обладнання.

Зважаючи на велику вартість кранів, їх купівля найчастіше здійснюється за допомогою лізингового фінансування. Щоб ваше придбання виправдало ваші очікування, ми рекомендуємо звертатися до надійну лізингову компанію.

На сьогоднішній день такою компанією є «ТЕКОМ-Лізинг». Реалізовані проекти, якісне обладнання та прийнятні умови співпраці дозволили нам зарекомендувати себе як надійного і перевіреного партнера, якому можна довіряти.

Звернувшись в компанію «ТЕКОМ-Лізинг», наші фахівці нададуть вам докладний комерційну пропозицію по лізингу крана.

«ТЕКОМ-Лізинг» – ми будемо раді надати вам найраціональніше рішення!