Лізинг апаратів ультразвукової діагностики SONOSCAPE

Скористайтеся перевагою такого ефективного фінансового інструменту, як лізинг медичного обладнання.

Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» та SonoScape Україна пропонують зацікавленим медичним установам співробітництво – лізинг сучасного ультразвукового устаткування SonoScape.
Придбання обладнання для УЗД кабінету з залученням лізингового фінансування сьогодні – це найбільш вигідний спосіб покупки для медичного закладу.

Для зручності клієнтів, кожна угода супроводжується персональним менеджером з боку постачальника і лізингової компанії, які надають професійні консультації з усіх питань.

Лізинг медичного обладнання – це спосіб покупки устаткування, що стрімко набирає обертів на українському ринку сьогодні. Модернізація матеріально-технічної бази актуальна як в приватних клініках, так і в державних установах сфери охорони здоров’я. У зв’язку з цим, все частіше клініки і лікарні залучають лізингове фінансування для придбання УЗД апаратів.

Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» активно співпрацює з компанією SonoScape Україна з виробництва і збуту апаратів ультразвукової діагностики SonoScape.

Пропонуємо Вашій увазі програму з фінансування медичного обладнання.

Фінансовий лізинг дозволяє експлуатувати об’єкт протягом певного періоду часу (не менше 1 року), за який Лізингоодержувач частинами погашає його вартість і стає повноправним власником. При цьому заставою угоди виступає сам об’єкт лізингу.

Загальні умови фінансування медичного обладнання:

Показник
Термін фінансуваннявід 1 року до 3-х років
Початковий внесоквід 35% вартості об’єкта
Валюта фінансуванняукраїнська гривня, євро, дол. США
Валюта платежуукраїнська гривня
Графіки платежівкласичний, ануїтет
Подорожчання об’єкту в ріквід 6%
Мінімальна вартість обладнання становить еквівалент 20 000 дол. США
* Не має потреби надавати додаткову заставу

Лізинговий платіж включає в себе:

• компенсацію частини вартості об’єкта лізингу
• страхування об’єкта на весь період лізингу
• комісію Лізингової компанії

Вашій увазі представлений апарат ультразвукової діагностики SonoScape S20 в комплекті з 3-ма датчиками для придбання на умовах лізингу.

Лізинг апаратів ультразвукової діагностики SONOSCAPE - фото

Апарат УЗД з доплером SonoScape S20 – це сучасна високотехнологічна модель з монітором 17 дюймів і додатковим 10.4-дюймовим сенсорним екраном управління. Ультразвуковий сканер SonoScape S20 забезпечує широкий діапазон досліджень, раніше ніколи не представлених в одному апараті.

Апарат УЗД SonoScape S20 – це новітня кольорова система доплерометріі, спеціально розроблена для повних ультразвукових досліджень, включаючи кардіологію, акушерство, гінекологію і інші.

Найменування

Апарат УЗД SonoScape S20

Вартість

717 360 UАH*

28 000 USD

Початковий внесок

35%

35%

Валюта фінансування

Українська гривня

Долари США

Період дії договору

1 рік

2 роки

1 рік

2 роки

Ставка фінансування

2,7%

11,8%

0,1%

0,5%

* Вартість об’єкта вказана по курсу міжбанку на 02.11.2016 р. Оплата лізингових платежів здійснюється в національній валюті за комерційним курсом купівлі валюти, встановленим банком лізингодавця АБ «Південний», на дату виставлення рахунку на оплату.

Сподіваємося, що дана пропозиція виявиться корисною і цікавою для Вас, і стане початком наших взаємовигідних відносин.

Для отримання індивідуального графіка платежів, Ви можете подати онлайн-заявку.