«Лізинг в Україні» 2018 / V Міжнародна Конференція

Конференція «Лізинг в Україні: нові виклики та можливості», яку вже вп’яте було організовано Асоціацією лізингодавців України, цьогоріч 12-13 квітня зібрала понад ста учасників у Львові

Міжнародний форум «Лізинг в Україні» пройшов на високому рівні, зібравши аудиторію слухачів і експертів, серед яких:

  • українські та зарубіжні лізингодавці;
  • лізингоодержувачі;
  • представники влади.
Дискуійна група Лізинг в Україні
Олександр Кощеєв (УЛФ-Фінанс), Яніна Пономарьова (OTP Leasing), Павло Мухін (ТЕКОМ-Лізинг), Анастасія Мироненко (AVIS Україна), Олександр Твердохліб (МОСТ-Україна)

Захід отримав велику кількість позитивних відгуків від учасників, де аудиторія професіоналів і зацікавлених мала можливість обговорити актуальні теми сфери лізингу, обмінятися досвідом та ідеями розвитку.

Так, на своїй сторінці Facebook, керівник компанії «ТЕКОМ-Лізинг» Павло Мухін зазначив:
«Впечатлён высоким уровнем подготовки и проведения международной Лизинговой конференции во Львове, организованной Лізинг в Україні / Leasing in Ukraine. Международные тенденции развития лизинговых услуг, новый взгляд на возможности лизинга в Украине и странах ЕС — много полезной актуальной информации и профессионального общения».

 

ТОВ «ТЕКОМ-Лізинг» в Україні
Генеральний директор ООО «ТЕКОМ-Лізинг» Павло Мухін з кейсами про фінансування компанією масштабних інфраструктурних проектів

Мухін П. О. взяв активну участь у заході, висвітлив в якості спікера одну з актуальних тем галузі: «Фінансування масштабних інфраструктурних проектів», на якому спеціалізується «ТЕКОМ», викликавши підвищену зацікавленість аудиторії. Подякував Асоціацію за високу професійну оцінку роботи колективу компанії «ТЕКОМ-Лізинг», яка увійшла до трійки лідерів лізингодавців України.

 

Керівники Лізинг в Україні
Керівники компаній трійки-лідерів лізингового ринку України: УЛФ-Фінанс в особі Олександра Кощеєва, OTP Leasing – Яніни Пономарьової, ТЕКОМ-Лізинг – Павла Мухіна

Також на форумі підіймалися питання можливостей розвитку фінансового лізингу в Україні та причини, що перешкоджають його широкому застосуванню, як в країнах з розвиненими економіками. Прийшли до висновку: «Обсяги лізингу на українському ринку зростуть у 1,5 рази. Зростання може відбуватися за рахунок проведення лізингових операцій в нових сегментах ринку, а також шляхом залучення бюджетів муніципалітетів до таких схем фінансування».

 

Спікери Лізинг в Україні
Спікери V Міжнародної Конференції «Лізинг в Україні», Львів 2018