Request consultation

Про компанію

Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» – одна з провідних лізингових компаній України в сфері фінансування проектів дорожнього будівництва, промислових об’єктів і сільського господарства. Наша компанія є єдиним організатором проектів суднобудування з використанням лізингу в Україні.

Сьогодні лізингові програми стають все більш популярними в країнах усього світу. Лізинг – це фінансова послуга для фізичних та юридичних осіб, яка дозволяє придбати конкретний об’єкт (устаткування, нерухомість, техніку і т.д.) без відлучення коштів з обороту, з правом подальшого викупу. Саме тому набагато вигідніше купити в лізинг, ніж, наприклад, оформити кредит.

За розробку і реалізацію першої в Україні фінансової програми підтримки вітчизняного флоту, наша компанія стала номінантом Національного морського рейтингу України в 2009 р.

У 2015 році компанія «ТЕКОМ-Лізинг» була нагороджена пам’ятним знаком «Золота гривня» Національного морського рейтингу України за підсумками роботи морської галузі в 2014 році, за збереження лідерських позицій у морській галузі України у сфері надання лізингових послуг.

Рік заснування

Про компанію - фото

Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» розпочала свою роботу в травні 2005 року і сьогодні в компанії сформована ефективна система управління бізнес-процесами, працює високопрофесійна команда фахівців у галузі фінансів та юриспруденції, є значний досвід організації та здійснення масштабних лізингових проектів.

ТОВ «ТЕКОМ-Лізинг» входить в число 5 найбільших лізингових компаній України, має бездоганну репутацію надійного партнера, стійке фінансове становище, діяльність компанії публічна і прозора, облік ведеться за принципами міжнародних стандартів. Фондування діяльності компанії здійснюється за рахунок коштів європейських та українських банків, що дозволяє формувати гнучку цінову політику.

Напрямки діяльності

Про компанію - фото

Фахівцями «ТЕКОМ-Лізинг», в рамках інноваційної стратегії, розроблені фінансові продукти, що дозволяють задовольнити потребу в придбанні основних фондів, як великих підприємств, так і приватних підприємців – фінансовий лізинг будь-якого виду транспорту, лізинг морських суден, фінансовий лізинг спецтехніки та обладнання всіляких галузей , лізинг дорожньої техніки, фінансовий лізинг нерухомості, фінансовий лізинг медичного обладнання, фінансовий лізинг сфери HoReCa.

Передбачається комплексне фінансування проектів, складання гнучких графіків погашення платежів з урахуванням специфіки бізнесу клієнта, застосування схем зворотнього і міжнародного лізингу.

Реалізовані проекти

Компанією реалізовані різнопланові масштабні проекти по всій Україні, серед яких:

• Поставка 2 спеціалізованих морських суден – буксирів для Одеського морського торгового порту

• Передача ковзанок і бульдозерів для здійснення дорожньо-будівельних робіт в Луганській області

• Фінансування всеукраїнської мережі супермаркетів для придбання торгового та технологічного обладнання

• Постачання повного спектру будівельної техніки для будівельних робіт на півдні України

• Передача вантажно-розвантажувальної техніки (США) для заводу по виробництву цегли в Миколаївській області

• Передача дорожньо-будівельної техніки (Швеція) великої одеської будівельної компанії

• Придбання спецтранспорту для популярної мережі магазинів готового одягу

• Поставка будівельної техніки для ремонту та реконструкції вулиць Одеси

• Імпорт і передача унікального металообробного обладнання

• Комплексне оснащення мережі ресторанів

• Поставка техніки для сільськогосподарського холдингу

• Запущено проект з подачі тепла в бюджетні організації, такі як школи, лікарні, дитячі садки тощо Тепло виробляють модернізовані котельні, що працюють на альтернативних видах палива (пеллета з лушпиння соняшника).

Сьогодні Компанія «ТЕКОМ-Лізинг» є універсальною лізинговою компанією, яка надає фінансові послуги, як корпоративним клієнтам, так і підприємствам малого та середнього бізнесу у всіх сегментах ринку. Кожен з них отримує максимально вигідну можливість купити в лізинг дорожню техніку, спеціальне та медичне обладнання, нерухомість, а також купити в лізинг морські судна.

«ТЕКОМ-Лізинг» – дізнайтеся більше про переваги лізингу в нашій компанії!

Покупка в лізинг – це оптимальне фінансове рішення для компаній, які обрали для себе пріоритетним завданням розвиток їхнього бізнесу. Купивши в лізинг об’єкти в найкоротші терміни ви забезпечите власний бізнес сучасним та якісним обладнанням на найдоступніших умовах.

Якщо Ви зацікавлені в лізингу дорожньої техніки та обладнання, а також у лізинг морських суден і нерухомості – компанія «ТЕКОМ-Лізинг» готова запропонувати вам вигідні умови для перспективного співробітництва.

За справками обращаться по телефону +38 (048) 784-73-47, +38 (048) 784-73-48, +38 (048) 740-94-90, +38 (048) 740-94-91

Request for leasing calculation Request for leasing calculation

Partnership Programmes

LLC «TEKOM-Lease» proposes for Your consideration joint programs for

acquiring specialized machinery, motor vehicles and equipment on lease on advantageous terms.

Affiliate program with AGSOLKO

Read more

FORD TRANSIT COURIER IN LEASING

Read more

Affiliate program – leasing of Toyota and Skoda cars

Read more

Our projectsSee all


You may also be interested in

TECOM-Leasing