ДЕНЬ ПОЛЯ ТРИА В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

30 липня 2015 в с. Антонівка Скадовського району Херсонської області відбувся День Поля, проведений компанією ГК «ТРИА».

Масштабне сільськогосподарське захід проходив в Інституті Ріса УАНН. Темою дня стали «Ресурсозберігаючі технології обробітку зернових і просапних культур». Техніка була представлена ​​за наступними напрямками:

– Розподільники мінеральних добрив Амазон;

– Грунтообробна техніка від Амазон;

– Сівалки за традиційним, мінімальній і нульовій посіву Amazone;

– Навісні та причіпні обприскувачі Амазон;

– Техніка інших виробників.

 

ДЕНЬ ПОЛЯ ТРИА В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ - фото

 

У ролі фінансового партнера виступила лізингова компанія «ТЕКОМ-Лізинг». Заступник генерального директора з розвитку Іванова Ольга розповіла про перспективність такого фінансового інструменту, як лізинг і про можливості, які можуть стати реаліями завдяки лізингу.

Тандем якісної сільськогосподарської техніки та надійного фінансового партнера – це співпраця ГК «ТРИА» і ТОВ «ТЕКОМ-Лізинг».

У всіх присутніх на Дні Поля була можливість особисто побачити в дії техніку АМАЗОНЕ, отримати професійну консультацію та укласти вигідні угоди.

Лізингова компанія ТЕКОМ-Лізинг надавала всім гостям розрахунки на присутню техніку, а також надавала компетентну консультацію з усіх виникаючих питань фінансування сільськогосподарської техніки АМАЗОНЕ.

 

ДЕНЬ ПОЛЯ ТРИА В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ - фото

 

ДЕНЬ ПОЛЯ ТРИА В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ - фото

 

ДЕНЬ ПОЛЯ ТРИА В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ - фото