Agroexpo-2019

 

З 25 до 28 вересня 2019 року в місті Кропивницький відбулася VII Агропромислова виставка AGROEXPO-2019, в якій взяло участь 585 компаній – постачальників та виробників сільськогосподарської та спеціальної техніки й обладнання, а також, у рамках виставки AutoLand, були представлені автомобільні новинки сезону. Виставку відвідало більше 40 тисяч осіб.
Компанія “ТЕКОМ-Лізинг” взяла участь у виставці спільно з партнерами. Agroexpo-2019 - фото На стенді ТОВ “ЕН АР ДЖІ ГРУП” – ексклюзивним офіційним представником італійського заводу VISA – ONIS VISA TM | NETTUNO TM та іспанського заводу Grupo Chamartin – CHAMSA TM – була розміщена інформація щодо умов лізингу представлених на виставці зразків техніки – дощувальних барабанів та дизельних мотопомп Nettuno.

Agroexpo-2019 - фото

Для компанії “Авто-Шанс Центр” – офіційного дилера автомобілей торгової марки “Skoda” – у рамках партнерської програми були підготовлені лізингові пропозиції для представлених на виставці автівок: Skoda Karoq, Skoda Kodiaq, Skoda Superb, Skoda Fabia, Skoda Octavia A7.
Agroexpo-2019 - фотоТОВ “АГСОЛКО УКРАЇНА” – один з найбільших постачальників імпортної сільгосптехніки, зернового обладнання, будівельної, комунальної та складської техніки, комерційних автомобілів, запасних частин, а також всіх елементів агротехнологій – насіння, засобів захисту рослин, добрив і “ТЕКОМ-Лізинг” спеціально для виставки підготували пропозиції фінансового лізингу тракторів YTO, паливозаправника JAC, навантажувачів EVERUN і Changlin.
Agroexpo-2019 - фотоКомпанія “АЛЬФАТЕКС” – лідер українського ринку постачальників вантажних автомобілей та спецтехніки різного галузевого призначення – представила на виставці самоскиди китайських брендів SHACMAN та DAYUN. На стенді компанії разом із комерційною пропозицією на техніку відвідувачі мали можливість отримати умови пільгового фінансування від ТОВ “ТЕКОМ-Лізинг”.

Докладніше про виставку: https://www.ukragroexpo.com/exhibition/news/agroexpo2019-pidsumky